25. Februāris 2014 13:47
Jaunumi
Aicina uz konferenci par tiesu procesa efektivizāciju

12.martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā Advokatūras dienas ietvaros notiks tradicionālā Latvijas zvērinātu advokātu padomes Privāto tiesību sekcijas un Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes organizētā konference "Tiesu procesa efektivizācija".

Arī šogad konferencē darbs notiks trīs sekcijās: Juridiskā ētikas un disciplinārās atbildības sekcija, kuru vadīs zvērināts advokāts Lauris Liepa, Civiltiesību sekcija – zvērināts advokāts Agris Bitāns un Krimināltiesību sekcija – LU Juridiskās fakultātes dekāne, profesore Kristīne Strada-Rozenberga.

Konferencē un diskusijā aicināti piedalīties zvērināti advokāti, prokurori un tiesneši, kā arī citi interesenti. Lai pieteiktu savu dalību konferencē, zvaniet 67280102 vai sūtiet e-pastu uz birojs@eversheds.lv norādot vārdu, uzvārdu, organizāciju, amatu un savu kontaktinformāciju. Konferencei var pieteikties līdz 7.martam. Vietu skaits ir ierobežots.

Konferences programma pieejama arī „Jurista Vārda” šīsnedēļas numurā.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 201 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties