3. Aprīlis 2014 10:06
Jaunumi
Darbu Siguldas tiesā beidz tiesas priekšsēdētāja Sarmīte Inberga
1

31.martā pēdējā darba diena bija Siguldas tiesas priekšsēdētājai Sarmītei Inbergai. Saeima viņu atbrīvojusi no tiesneša amata pēc pašas vēlēšanās. Tiesnese dodas pensijā.

Par tiesnesi Rīgas rajona tautas tiesas Siguldas pastāvīgajā sesijā S.Inberga tika ievēlēta 1982.gada 20.jūnijā un atkārtoti 1987.gada 21.jūnijā. 1993.gada 9.decembrī Latvijas Republikas Saeima apstiprināja S.Inbergu par Rīgas rajona Siguldas tiesas tiesnesi.

2002.gada 1.jūlijā ar tieslietu ministra rīkojumu S.Inberga tika iecelta par Siguldas tiesas priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju, ar 2005.gada 1.jūliju un atkārtoti ar 2010.gada 1.jūliju Siguldas tiesas priekšsēdētāja amatā.

Sirsnīgu paldies par būtisku ieguldījumu tiesu sistēmas darbā un tiesas darba nodrošināšanā saka Tiesu administrācijas direktors Edvīns Balševics.

2014.gada 17.janvārī Tiesnešu kvalifikācijas kolēģija veica tiesneses profesionālās darbības novērtēšanu, sniedzot pozitīvu atzinumu. Ar tieslietu ministra rīkojumu 2008.gadā tiesnesei S.Inbergai piešķirts Tieslietu ministrijas Goda diploms par ilggadēju, pašaizliedzīgu un godprātīgu amata pienākumu pildīšanu.

patīk
drukāt
 
 
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Bijušais kolēģis
5. Aprīlis 2014 / 17:19
0
ATBILDĒT
Žēl. Izcils cilvēks. Gudra un principiāla tiesnese. Kas mācēja un varēja saglabāt šajos gados cilvēcīgumu un sapratni tiesas zālē un darba kolektīvā.
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 251 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties