3. Aprīlis 2014 15:16
Jaunumi
Rīgas Juridiskajā augstskolā notiks lekcija par patvēruma meklētājiem – Austrālijas pieredzi

Pirmdien, 7. aprīlī plkst. 13.00 Rīgas Juridiskajā augstskolā notiks Sidnejas Universitātes Cilvēktiesību un demokrātijas institūta zinātnieces Devoras Veineres (Devorah Wainer) publiskā lekcija „Patvēruma meklētāju balss Austrālijas cilvēktiesību likumu kontekstā”.

Īpaši nozīmīgus pētījumus par patvēruma meklētājiem un bēgļiem padara fakts, ka zinātniece izmanto praktisku pieeju, un veic izpēti uz vietas – darbojoties patvēruma meklētāju un bēgļu centros.

Lekcijā laipni aicināti piedalīties studenti, valsts pārvaldes un NVO pārstāvji un citi cilvēktiesību eksperti. Lekcija notiks Rīgas Juridiskajā augstskolā, W42 telpā, Strēlnieku ielā 4k-2, Rīgā. Lekcija notiks angļu valodā.

D.Veinere ir vadījusi maģistra un doktora darba izstrādi, kā arī pasniegusi lekcijas un vadījusi studiju kursu Jaunās Dienvidvelsas Universitātē (University of New South Wales) Sidnejā. Šobrīd viņa strādā Sidnejas Universitātē (University of Sydney). Uzziniet vairāk: http://devorahwainer.com.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 259 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties