9. Februāris 2015 15:08
Studenta Vārds
Zinātniskās literatūras patapinājuma konkurss

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) Studentu pašpārvalde (SP) izsludina Zinātniskās literatūras patapinājuma konkursa (ZLPK) pavasara kārtu. Studentu pašpārvalde vēlas veicināt ne tikai studējošo zinātniski pētniecisko darbu izstrādi,bet arī papildināt bibliotēkas krājumus ar vērtīgu un aktuālu lasāmvielu ikkatram.

Konkursā ir iespēja piedalīties ikvienam fakultātes studentam,kurš uzsācis bakalaura,maģistra,diplom – vai promocijas darba izstrādi vai arī ir iesaistīts pētniecības projektā,kura zinātniskais vadītājs ir Juridiskās fakultātes akadēmiskā  personāla pārstāvis.

Lai pieteiktu savu dalību, jāiesniedz ar savu zinātniskā pētījuma vadītāju saskaņots saraksts ar pētījuma izstrādē noderīgu un nepieciešamu literatūru, kas nav pieejama Latvijas Universitātes Bibliotēkā. Pieteikumā brīvā formā pamatojama arī pētījuma temata aktualitāte.

Pēc pētījuma izstrādes studentam grāmatas jānodod atpakaļ Studentu pašpārvaldē, kas rūpēsies par to, lai literatūra nonāktu LU Bibliotēkā un turpmāk būtu pieejama visiem fakultātes studentiem.

Pieteikums konkursam jānosūta jfsp@lu.lv līdz 2015.gada 15.februāra plkst. 23.59.

Detalizēta informācija par konkursa norisi atrodama tā nolikumā vai jautājot jfsp@lu.lv.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
CITI STUDENTA VĀRDA JAUNUMI
VISS STUDENTA VĀRDS
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 202 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties