4. Marts 2015 09:43
Jaunumi
Aicina piedalīties Atvērto durvju dienā Rīgas Juridiskajā augstskolā

Sestdien, 7.martā, plkst. 10.00 Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) aicina piedalīties RJA Atvērto durvju dienā, lai uzzinātu par studiju iespējām augstskolā, pieteikšanos un pieejamajām stipendijām, kā arī iepazītos ar RJA absolventu pieredzi un karjeras iespējām.

RJA piedāvā studijas divās Latvijā unikālās starpdisciplinārās bakalaura studiju programmās „Tiesības un bizness” un „Tiesības un diplomātija”. Savukārt profesionāļi var izvēlēties vienu no septiņām maģistrantūras programmām – „Starptautiskās tiesības un Eiropas tiesības”, „Eiropas Savienības tiesības un politika”, „Starptautiskās publiskās tiesības un cilvēktiesības”, „Pārrobežu komerctiesības”, „Tiesības un finanses”, „Juridiskā lingvistika”. Viss studiju process notiek angļu valodā.

Lai runātu par iespējām, studējot, un nākotnes karjeru, diskusijā ar topošajiem studentiem piedalīsies RJA 2014.gada bakalaura programmas „Tiesības un diplomātija” absolvente Santa Bērziņa, kas 2013.gadā saņēma prestižo Dr.Ainas Galējas stipendiju studijām Viskonsīnas universitātē Oklērā, ASV, bet šobrīd ir koordinācijas eksperte Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā.

Atvērto durvju dienas dalībniekiem būs iespēja uzzināt par izcilības stipendijām vidusskolu beidzējiem, studentiem ar izcilām sekmēm, Spīguļa un Kukaiņa izcilības stipendiju maģistrantūras studentiem, kā arī Agrīnās uzņemšanas loteriju.

Reģistrācija RJA Atvērto durvju dienas apmeklēšanai: apply.rgsl.edu.lv/enter/152

Rīgas Juridiskā augstskola ir starptautiska līmeņa augstskola, kas piedāvā studēt tiesības, diplomātiju, biznesu, finanses un juridisko lingvistiku bakalaura studiju programmās, maģistrantūrā un doktorantūrā. Visas studijas notiek angļu valodā. RJA moto ir „Beyond Borders” („Pāri robežām”) – augstskola piedāvā augstāko izglītību, kas apvieno akadēmiskās zināšanas un to praktisko pielietojumu, šķērso disciplīnu robežas un piedāvā studijām starptautisku perspektīvu.

RJA Atvērto durvju dienu programma

9.30 Reģistrēšanās

10.00 RJA bakalaura programmu prezentācija (W-42 telpa)

10.00 RJA maģistrantūras programmu prezentācija (W-41 telpa)

10.45 RJA absolventes pieredzes stāsts (W-42 telpa)

  • Santa Bērziņa, koordinācijas eksperte Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

11.00 RJA Studentu Asociācijas prezentācija (W-42 telpa, RJA ēka)

12.00 Iespēja individuāli uzdot jautājumus par pieteikšanos un studiju procesu

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties