19. Oktobris 2017 09:44
Jaunumi
Uzņēmumu reģistrs piedāvā iespēju bez maksas pārbaudīt uzņēmumu vai organizāciju pārstāvēttiesīgās amatpersonas

Uzņēmumu reģistra klienti, kā arī valsts iestāžu un pašvaldību pārstāvji nereti vēlas saņemt informāciju, vai persona ir tiesīga pārstāvēt kādu konkrētu Uzņēmumu reģistrā reģistrētu tiesību subjektu (SIA, AS, biedrību u.tml.). Domājot par klientu ērtībām, Uzņēmumu reģistrs piedāvā iespēju bez maksas iestādes mājaslapas meklētājā to noskaidrot.  

Meklētājs tiesību subjektu reģistros pēc ievadītajiem personas datiem pārbauda vai persona ir valdes loceklis, maksātnespējas administrators, likvidators, pārstāvēttiesīgais biedrs, pārstāvēttiesīgais īpašnieks, pārvaldnieks, aizbildnis, persona, kas ir pilnvarota pārstāvēt komersantu darbībās, kas saistītas ar filiāli, kā arī vai personai ir cits amats, kas ir pielīdzināms iepriekš minētajiem un sniedz vai var sniegt tiesības personai pārstāvēt tiesību subjektu.

Noskaidrot pārstāvēttiesīgo amatpersonu var jebkurš interesents (bez autorizācijas) Uzņēmumu reģistra mājas lapas meklētājā, ja ir zināms tiesību subjekta reģistrācijas numurs (vai nosaukums) un pārstāvēttiesīgās personas personas kods vai ārvalstniekam – dzimšanas datums.

Lai pārbaudītu pārstāvēttiesīgo amatpersonu statusu, nepieciešams Uzņēmumu reģistra mājaslapas logā "Meklēt" ierakstīt tā subjekta reģistrācijas numuru vai nosaukumu, par kuru vēlaties saņemt informāciju, tad blakus logā norādiet meklēšanas kritēriju „Uzņēmumu/organizāciju” un pēc subjekta atlases, nospiediet pogu „Meklēt pārstāvēttiesīgās amatpersonas (bez maksas)”.

Vēršam uzmanību, ka iespēja noskaidrot tiesību subjekta pārstāvēttiesīgas personas pašlaik darbojas izmēģinājuma režīmā un ir pieejama bez maksas.

Vairāk informācijas par pārstāvēttiesīgu personu pārbaudi var uzzināt šeit.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties