28. Februāris 2018 12:34
Jaunumi
Informācija sabiedrībām ar ierobežotu atbildību par patiesā labuma guvējiem

Uzņēmumu reģistrs atgādina, ka juridiskajām personām, t.sk. sabiedrībām ar ierobežotu atbildību (SIA), kuras reģistrētas Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros laikā līdz 2017. gada 1. decembrim, ir pienākums iesniegt Uzņēmumu reģistram informāciju par patieso labuma guvēju līdz 2018. gada 1. martam.

Svarīgi piebilst, ka SIA informācija par tās patiesajiem labuma guvējiem atsevišķi Uzņēmumu reģistrā nav jāiesniedz, ja:

  • SIA dalībnieki ir fiziskas personas, kuri ir arī patiesie labuma guvēji SIA atbilstoši definīcijai Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas likuma 1. panta 5. punkta a)apakšpunktam;
  • UR ir iesniegts attiecīgais dalībnieku reģistra nodalījums;
  • attiecīgo dalībnieku valstspiederība un pastāvīgās dzīvesvietas valsts sakrīt ar personas koda valsti (Latvija) vai valsti, kas izdevusi personu apliecinošo dokumentu (ārvalstniekiem).

Informācija par patiesajiem labuma guvējiem būs jāiesniedz, ja tiks veikts izmaiņas SIA dalībnieku reģistrā vai valdes sastāvā.

Vairāk informācijas par patiesā labuma guvējiem

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 206 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties