20. Aprīlis 2018 12:53
Jaunumi
Konference "Tiesiskās problēmas Latvijas simtgadē: retrospektīva un perspektīva"

Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskā fakultāte kopā ar Baltijas Stratēģisko pētījumu centru, Sedlicas Dabas un humanitāro universitāti, Mīkola Romera Universitāti, kā arī Zviedrijas Drošības un politikas attīstības institūtu, Juridisko koledžu un Jaroslava Gudrā Nacionālo juridisko universitāti (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) 2018. gada 25. aprīlī organizē starptautisku zinātniski praktisku konferenci "Tiesiskās problēmas Latvijas simtgadē: retrospektīva un perspektīva".

Latvijas gadsimtu ilgā vēsture, neapšaubāmi, ir saistīta arī ar nacionālas tiesiskās sistēmas, jauna valstiskā normatīvā regulējuma un institucionālās sistēmas izveidi. Latvijas valsts evolucionārais process tās neatkarības atjaunošanā, valsts attīstībā un nostiprināšanā vislielākā nozīme ir bijusi Latvijas juristiem, tiesību speciālistiem, jurisprudences teorētiķiem un praktiķiem.

Konferencē, tās plenārsēdē, tiks skatīti Latvijas tiesiskās sistēmas izveides nozīmīgākās teorētiskās un praktiskās problēmas, kur ar ziņojumiem uzstāsies Latvijas un ārvalstu vadošie tiesību zinātnieki un praktiķi.

Konferences gaitā plānots pievērst īpašu uzmanību šādam problēmu lokam:

  • tiesībsargājošo iestāžu speciālistu apmācības problēmas: pagātnes pieredze nākotnes izaicinājumiem;
  • speciālo izmeklēšanas darbību un operatīvo pasākumu aktuālie jautājumi;
  • kiberdrošība un datu aizsardzība;
  • fizisko un juridisko personu tiesiskās aizsardzības problēmas;
  • tiesību aizsardzības iestāžu un speciālo dienestu darbības optimizācijas virzieni pašreizējajos apstākļos.

Konferences programma

Konferences darbā piedalīsies speciālisti un eksperti drošības un noziedzības novēršanas un apkarošanas jautājumos no Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Zviedrijas un Latvijas.

Dalība konferencē ir bez maksas. Iespēja reģistrēties un plašāka informācija par konferenci ir pieejama RSU tīmekļa vietnē.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 259 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties