2. Septembris 2019 10:23
Jaunumi
Likumi.lv aicina izmantot Ceļu satiksmes noteikumu jauno iespēju
1

Jaunā mācību gada sākumā lieliem un maziem satiksmes dalībniekiem īpaši aktuāls ir satiksmes drošības jautājums. Gādājot par Ceļu satiksmes noteikumu lietojamību, “Latvijas Vēstnesis” vietnē Likumi.lv publiskojis visiem satiksmes dalībniekiem – gājējiem, pasažieriem, transporta līdzekļa vadītājiem – noderīgu iespēju.

Šobrīd Latvijā ir 316 ceļa zīmes un 59 ceļu apzīmējumi, ko nosaka Ceļu satiksmes noteikumi. Tie stājās spēkā 2016. gada 1. janvārī, nomainot iepriekšējos, un līdz šim tajos veikti trīs grozījumi.

“No 2019. gada septembra Ceļu satiksmes noteikumi, kas pieejami vietnē Likumi.lv, papildināti ar jaunu iespēju – ceļa zīmju un ceļa apzīmējumu attēli izvietoti uzreiz pie punktiem, kuros tie minēti,” skaidro oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” Oficiālo publikāciju departamenta direktore Inese Luste.

Tiesību aktu rīku joslā izvietota ikona – ceļa zīmes simbols, ar kuru jauno iespēju var atslēgt un ieslēgt. Jaunā iespēja var būt noderīga dažādās dzīves situācijās, arī tad, kad satiksmes dalībnieks vēlas operatīvi, izmantojot viedtālruni, pārliecināties par savām zināšanām un pārbaudīt CSN noteiktās ceļa zīmes vai ceļu apzīmējuma nozīmes.

Ceļu satiksmes noteikumi:

  1. https://likumi.lv/ta/id/274865
  2. mobilā versija: https://m.likumi.lv/doc.php?id=274865
  3. videogids: https://youtu.be/YHDlPbjHAxg

Vietnē likumi.lv Ceļu satiksmes noteikumi (CSN) ir visvairāk skatīto tiesību aktu sarakstā starp pirmajiem trīsdesmit. Piemēram, 2018. gadā noteikumi atvērti 250 000* reižu, no kurām aptuveni trešā daļā gadījumu – 80 000 skatījumu – lietotāji izmantojuši mobilo ierīci (tālruni vai planšeti).

Vietnē Likumi.lv visi tiesību akti, arī Ceļu satiksmes noteikumi, vienmēr ir pieejami spēkā esošajā redakcijā (papildināti ar jaunākajiem grozījumiem). Interesenti, izmantojot autorizēto lietotāju personalizētās iespējas, var pierakstīties uz konkrēta tiesību aktu, arī CSN, izmaiņām. 

* 2018. gadā reģistrēto skatījumu skaits. Avots: Google Analytics

patīk
drukāt
 
 
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
H2o
12. Novembris 2019 / 21:04
0
ATBILDĒT
Jauki! :)
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 225 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties