31. Oktobris 2019 14:24
Jaunumi
#zinisavastiesības: “Latvijas Vēstnesis” sadarbībā ar Re:TV uzsāk raidījumu ciklu

Tiesību normas mainās, un oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” funkcija ir jaunos tiesību aktus padarīt sabiedrībai pieejamus un veicināt to izpratni. "Latvijas Vēstnesis" iedzīvotājiem piedāvā jaunu projektu – sešu raidījumu ciklu "Zini savas tiesības", kas tapis sadarbībā ar Latvijas Reģionu televīziju “Re:TV”.

“Latvijas Vēstnesis” ir vienota valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv un žurnāls “Jurista Vārds” / juristavards.lv). Ik mēnesi to kopumā apmeklē teju 360 tūkstoši Latvijas interneta lietotāju vecumā no 7 līdz 74 gadiem.

Uzkrātā pieredze tiesiskās informācijas pieejamības nodrošināšanā un izpratnes veicināšanā, kā arī sabiedrības pieprasījums pēc skaidrojošas informācijas ir kopprojekta – izglītojošā raidījumu cikla “Zini savas tiesības” – idejas pamatā.

“Patiesībā likumi nav tik nesaprotami, kā šķietami gribas domāt. Ar šo raidījumu ciklu mūsu mērķis ir ne tikai atgādināt par pašu atbildību, bet arī aicināt cilvēkus daudz plašāk un pārliecinošāk izmantot savas likumos noteiktās tiesības un neiekulties nepatikšanās savas nezināšanas dēļ,” atzīst projekta vadītāja un LV portāla direktore Zaida Kalniņa.

●       Plašāk par raidījumu ciklu – LV portāla publikācijā “Ēterā TV raidījumu cikls “Zini savas tiesības!”

●       LV portāla youtube kanāla saraksts #zinisavastiesības

Re:TV ēterā sešu nedēļu garumā raidījumi būs skatāmi katru otrdienu plkst. 22.30 (no 29. oktobra, ar atkārtojumiem ceturtdienās un sestdienās), kā arī raidījumu cikla "Zini savas tiesības" jaunāko sižetu iespējams skatīt LV portāla youtube kanālā.

Katrā raidījumā tuvplānā tiek apskatīta konkrēta tēma, sarunā par to pieaicinot ekspertus. Raidījumi ir veltīti darba samaksas, īres līguma, tiesībām internetā, dalītā īpašuma, iepirkšanās internetā un administratīvās atbildības reformas jautājumiem.

Raidījumu saturiskais koncepts ir “Latvijas Vēstneša” darbinieku radītais kopdarbs, sākot no idejas līdz izpildījumam, ko integrēt vienkopus apņēmās Re:TV komanda.

Satversmes 90. pants nosaka: “Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības” – ziniet savas tiesības!

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 207 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties