3. Marts 2020 10:06
Jaunumi
Izzini Likumi.lv iespējas Atvērto durvju dienā!

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” aicina ikvienu interesentu 27. martā piedalīties Atvērto durvju dienā! Tā ir iespēja valsts un pašvaldību institūciju darbiniekiem, juristiem, studentiem un citiem interesentiem klātienē padziļināti iepazīt tiesību aktu vietnes Likumi.lv iespējas.

  • Atvērto durvju diena notiks 27. martā plkst. 10.00–15.00, Bruņinieku ielā 41, Rīgā.
  • Lūgums iepriekš pieteikties līdz 26. martam, rakstot uz e-pastu likumi@lv.lv un norādot sev vēlamo laiku – pulksten 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00 (interesentu grupas).

Likumi.lv darbinieki priecāsies pārrunāt un praksē nodemonstrēt dažādas Likumi.lv lietošanas iespējas, piemēram, meklēšanu, dokumentu lietošanu, personalizētās iespējas un jauno Administratīvās atbildības ceļvedi.

Atvērto durvju diena ir viena no divām “Latvijas Vēstneša” aktivitātēm Digitālās nedēļas ietvaros, iekļaujoties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajā kampaņā, kas veltīta jaunu digitālo prasmju apgūšanai.

Otra aktivitāte ir informatīvais semināru cikls Latvijas bibliotēkās, kurā oficiālā izdevēja darbinieki bibliotekārus un citus interesentus turpina iepazīstināt ar “Latvijas Vēstneša” platformas (vietnes vestnesis.lv, likumi.lv, LVportals.lv un juristavards.lv) izmantošanas iespējām.

Gaidāmie semināri:

  • Gulbenes novada bibliotēka – 10. marts
  • Alūksnes pilsētas bibliotēka – 11. marts
  • Saldus pilsētas bibliotēka – 21. aprīlis
  • Rēzeknes Centrālā bibliotēka – 2. jūnijs
  • Līvānu novada bibliotēka – 3. jūnijs
  • Preiļu Galvenā bibliotēka – 3. jūnijs
patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 209 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties