10. Septembris 2021 16:28
Jaunumi
Tieslietu ministrs pasniedz īpašu balvu Andrim Grafam par ieguldījumu korporatīvās pārvaldības attīstībā
1
No TM arhīva

Piektdien, 10. septembrī, Ministru prezidenta biedrs, tieslietu ministrs Jānis Bordāns pirmo reizi rīkotā Korporatīvās pārvaldības foruma ietvaros pasniedza Korporatīvās pārvaldības specbalvu nominācijā "Par ieguldījumu korporatīvās pārvaldības attīstībā" Andrim Grafam, Baltijas Korporatīvās pārvaldības institūta viceprezidentam un vadītājam Latvijā.

J. Bordāns norāda, ka Latvijā ir nepieciešami spēcīgi līderi un celmlauži, kas sabiedrībai atgādina par labas pārvaldības nozīmīgumu un virza izcilas pārvaldības virzienā. Tieslietu ministrs: “Andris Grafs ir pirmā persona, kas man nāk prātā, domājot par labu un izcilu korporatīvo pārvaldību. Ja mums saviem spēkiem neizdodas atrast pareizo atbildi korporatīvās pārvaldības džungļos, mēs meklējām šīs balvas saņēmēju, jo esam pilnīgi pārliecināti, ka pareizās atbildes viņam ir zināmas jebkurā diennakts laikā.”

Tieslietu ministrija atzinīgi vērtē līdzšinējo sadarbību ar A. Grafu, pilnveidojot korporatīvās pārvaldības tiesisko regulējumu. Tāpat svarīgi atzīmēt, ka A. Grafs ir piedalījies valsts kapitālsabiedrību reformā un palīdzējis būtiski uzlabot arī Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību pārvaldību. Vienlaikus A. Grafs māca jaunos labas korporatīvās pārvaldības vēstnešus, izsakot publiskus un drosmīgus vērtējumus par pārvaldības norisēm un aktualitātēm.

Laba korporatīvā pārvaldība ir ceļš uz sabiedrības labklājību un Latvijas ekonomikas konkurētspēju, tāpēc svarīgi pateikties un iedrošināt citus, lai popularizētu labu korporatīvo pārvaldību un veicinātu Korporatīvās pārvaldības kodeksa piemērošanu.

Latvijas Korporatīvās pārvaldības balvas 2021 pasniegšanas ceremonijā tika pasniegtas arī trīs Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes balvas: nominācijā “Sekmīgākā pieredze korporatīvās kultūras veidošanā”balvu saņēma Schwenk Latvia, nominācijā “Sekmīgākā padomes atlase” - Delfin Group un nominācijā “Sekmīgākā akcionāru iesaiste digitālajā formātā” - Conexus Baltic Grid.

patīk
drukāt
 
 
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Rihards Ērdmanis
12. Septembris 2021 / 13:37
1
ATBILDĒT
Apsveicu,Andri! Re kā!Izaudzis līdz specbalvai!!Andrim Grafam Latvijas Jaunatnes padomes prezidenta amats nāca par labu, ja laika gaitā tiek līdz balvām.Novēlu arī turpmāk panākumus!P.S.biju īsu brīdi Latvija Jaunatnes padomes biroja cilvēks tālajā 2005.gadā.
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 259 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties