25. Oktobris 2021 12:24
Jaunumi
Tiešsaistes nodarbības topošajiem juristiem zinātnisko darbu izstrādē

Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Nozaru literatūras centrs novembrī turpina sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitātes docenti Dr. iur. Kitiju Biti un aicina ikvienu tiesību zinātņu studentu uz praktisko Zinātniski pētniecisko darbu rakstīšanas skolu Zoom platformā. Dalība bez maksas.

K. Bite vairāk nekā 7 gadus docē studiju kursu, kurā tiek apgūta pētnieciskā darba izstrādes metodoloģija, un vairāk nekā 9 gadus vada studentu zinātniskos pētījumus. Nodarbībās varēs apgūt teoriju zinātniskajā metodoloģijā, kā arī veikt pētnieciskā darba praktisko izstrādi.

2021. gada rudens tiešsaistes nodarbības notiks katru novembra trešdienu, 3., 10., 17. un 24. novembrī, no plkst. 18.00 līdz 20.00 Zoom platformā.

Nodarbību plānojums:

  • 3. novembris. Pētījuma būtība, pētījuma problēmas identificēšana, tēma un temats, zinātniski ticami avoti, pētījuma robežas.
  • 10. novembris. Pētījuma metodoloģija - objekts, priekšmets, mērķis, uzdevumi, jautājumi
  • 17. novembris. Pētījuma metodes un tiesību normu interpretācijas metodes.
  • 24. novembris. Pētījuma rezultātu prezentēšana.

LNB Ekonomikas un tiesību zinātņu lasītavas speciālisti iepazīstinās ar bibliotēkas pakalpojumiem un resursiem, brīvpieejas krājumu, informācijas meklēšanu elektroniskajā katalogā, kā arī ar LNB veidotajām datubāzēm (tostarp Nozaru literatūras datubāzi, e-grāmatām u. c.) un tiešsaistes abonētajām datubāzēm.

Lai piedalītos, jāpieslēdzas Zoom interneta platformai 3., 10., 17. un 24. novembrī, sākot no plkst. 17.50. Saite tiešsaistes nodarbībai: https://rsu.zoom.us/j/88256287414.

Papildu informācija, rakstot uz e-pastu bitija@inbox.lv.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties