8. Novembris 2021 16:13
Jaunumi
Apstiprina kārtību, kādā tiesneši var pieteikties uz vakancēm tāda paša vai zemāka līmeņa tiesās

Tieslietu padome 5. novembrī apstiprināja kārtību, kā pirms atklāta konkursa uz rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata vakanci organizējama pieteikšanās uz vakanci starp tā paša līmeņa tiesu un augstāka līmeņa tiesas tiesnešiem. Proti, kā uz rajona (pilsētas) tiesneša amata vakanci var pieteikties citu rajona (pilsētu) tiesu tiesneši un apgabaltiesu tiesneši, bet uz apgabaltiesas tiesneša amata vakanci – citu apgabaltiesu tiesneši un Augstākās tiesas tiesneši.

Ņemot vērā, ka saskaņā ar Tieslietu padomes 22. oktobrī apstiprināto Rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata kandidātu atlases kārtību šobrīd pirmās instances tiesneši piedalīsies vienotā konkursā uz apgabaltiesas tiesnešu amatu ar pārējiem kandidātiem, arī pieteikšanās kārtība neparedz iespēju tiesnešu pārcelšanai no rajona (pilsētas) tiesas uz apgabaltiesu  pirms atklātā konkursa. 

Pieteikšanās uz rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata vietu nolikums

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 253 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties