15. Janvāris 2022 06:23
Jaunumi
Tiesnešu ētikas komisija saskata Tiesnešu ētikas kodeksa pārkāpumus tiesnešu rīcībā, kuri nav vakcinējušies pret Covid-19
1

14. janvārī Tiesnešu ētikas komisija sniedza atzinumu  tiesnešu disciplinārkolēģijai par to, vai vakcinācijas, vai pārslimošanas sertifikāta neuzrādīšana ir vērtējama kā tiesneša necienīga rīcība.

Tiesnešu ētikas komisija saskatījusi Tiesnešu ētikas kodeksa pārkāpumus to tiesnešu rīcībā, kuri, neievērojot Ministru kabineta rīkojumu "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", joprojām nav vakcinējušies.

Tiesnešu ētikas komisija:

Neievērojot Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojuma Nr. 720 “Par ārkārtas situācijas izsludināšanu” 5.3. punkta prasības, tiesnešu rīcība vērtējama kā necienīga, un tas rada pamatu uzskatīt, ka tiesnesim nav nevainojamas reputācijas. Motivēts Tiesnešu ētikas komisijas atzinums būs pieejams no 31. janvāra.

patīk
drukāt
 
 
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Jurists no pilsētas N.
17. Janvāris 2022 / 14:51
0
ATBILDĒT
Komisija norādīja: "Tiesnešu rīcība vērtējama kā necienīga, un tas rada pamatu uzskatīt, ka tiesnesim nav nevainojamas reputācijas. Motivēts Tiesnešu ētikas komisijas atzinums būs pieejams no 31. janvāra."
Būs tiešām interesanti izlasīt atzinumā, KAS TIEŠI tad necienīgs un reputāciju graujošs ir tajā, ka tiesnesis izvēlējies nepiemērot sev individuālās aizsardzības medicīnisko manipulāciju, kura darbojas kā loterija: pasargā-nepasargā valsti no tā, vai persona aizņems slimnīcas gultu vai arī neaizņems. Šobrīd vairāk izskatās, ka šāda rīcība ir necienīga, jo atšķiras no "partijas līnijas" un tādējādi bojā tās reputāciju. Esam izgājuši pilnu apli, welcome back in the USSR.
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 253 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties