13. Maijs 2022 14:23
Jaunumi
Sāk darbu pie portāla juristavards.lv rekonstrukcijas

11.maijā "Jurista Vārda" redakcija uz tikšanos aicināja dažādu nozaru Latvijas tiesību ekspertus - savas jomas viedokļu līderus - tiesību zinātniekus un praktiķus, vienlaikus arī aktīvus žurnāla autorus, kas pārstāvēja trīs Latvijas augstskolas. Tikšanās mērķis bija diskutēt par labākajiem veidiem, kā turpmāk klasificēt un sistematizēt "Jurista Vārdā" uzkrātās publikācijas.

Tuvākajos gados plānota portāla juristavards.lv rekonstrukcija, padarot to lietotājiem vēl ērtāku un pārskatāmāku. Līdz šim uzkrātais rakstu apjoms ir lielākā juridisko publikāciju datubāze Latvijā, kas ar katru žurnāla laidienu turpina augt. Lai tiesību zinātnieki un praktiķi, kā arī tiesību politikas veidotāji varētu šo milzīgo informācijas apjomu (vairāk nekā 16 000 vienību) efektīvi izmantot, nepieciešama pārdomāta klasifikācijas sistēma, kas ļautu aizvien pieaugošajā datubāzē viegli un nekļūdīgi orientēties.

Apspriedē piedalījās (no kreisās): Dr.iur. Lauris Rasnačs no Latvijas Universitātes, Dr.iur. Karīna Palkova no Rīgas Stradiņa Universitātes, Tieslietu padomes sekretariāta vadītāja Alla Spale, žurnāla "Jurista Vārds" galvenā redaktora vietniece Sannija Matule, Dr.iur. Dana Rone no Biznesa Augstskolas "Turība", kā arī Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāne Dr.iur. Kristīne Strada-Rozenberga un fakultātes mācībspēki -  Dr.iur. Edvīns Danovskis, Dr.iur. Artūrs Kučs un Dr.iur. Jānis Kārkliņš. Sanāksmē piedalījās arī žurnāla "Jurista Vārds" galvenā redaktore Dina Gailīte.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 252 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties