30. Augusts 2022 14:29
Jaunumi
Publiskajā pārvaldē uzlabos virzību uz vienotiem mērķiem

Valdība 30. augustā apstiprināja kārtību, kādā Atveseļošanās fonda līdzekļi tiks ieguldīti publiskās pārvaldes darbinieku un amatpersonu profesionālajā attīstībā, lai raitāk un sekmīgāk varētu īstenot reformas un uzlabot iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitāti, tādējādi arī paaugstinot sabiedrības uzticēšanās līmeni valstij.

Ar Atveseļošanās fonda investīcijām paredzēts turpināt publiskās pārvaldes modernizāciju un paaugstināt iestāžu kapacitāti ātru un sekmīgu reformu īstenošanā. Plānots veicināt sadarbību iestāžu starpā, nodrošinot līdzvērtīgas apmācību iespējas visai publiskajai pārvaldei, lai procesi notiktu nevis sāncensības garā, bet virzīti uz kopīgu, saskaņotu mērķu sasniegšanu, veidojot vienotu publisko pārvaldi.

Tāpat plānots uzlabot stratēģiskās plānošanas kapacitāti, rīcībpolitiku un projektu īstenošanu, kā arī sasniedzamu un novērtējamu mērķu un rādītāju noteikšanu, lai pakalpojumu attīstība balstītos objektīvos datos gan tad, kad problēmām tiek meklēti labākie risinājumi, gan tad, kad jānovērtē, cik labi izdevies tās atrisināt.

Kopējais finansējums publiskās pārvaldes nodarbināto un amatpersonu kapacitātes celšanai un profesionalizācijai projektu vadības, datu pratībai , stratēģiskās plānošanas un citās jomās līdz 2026. gada vidum paredzēts 2,1 milj. eiro apmērā.

Ar Valsts kancelejas sagatavoto informatīvo ziņojumu var iepazīties Tiesību aktu projektu portālā.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 256 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties