30. Decembris 2022 13:04
Jaunumi
Tiesnese Ilze Freimane uz laiku pildīs Augstākās tiesas tiesneša pienākumus

Piektdien, 30. decembrī, Tieslietu padome rakstveida procesā nolēma uzdot Administratīvās apgabaltiesas tiesnesei Ilzei Freimanei pildīt Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta tiesneša pienākumus laikā no 2023. gada 2. janvāra līdz 2023. gada 30. jūnijam.

I. Freimane tiesneša amatā strādā kopš 2005. gada. No 2006. gada līdz 2021. gadam pildījusi arī Administratīvās rajona tiesas priekšsēdētājas pienākumus. No 2022. gada I. Freimane strādā Administratīvajā apgabaltiesā. I. Freimane bijusi arī Tieslietu padomes locekle, kā arī darbojusies Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrības valdē. Šobrīd ir Latvijas Tiesnešu biedrības un Tiesnešu disciplinārkolēģijas locekle, kā arī Tiesnešu atlases komisijas priekšsēdētāja vietniece.

Tieslietu padome 2022. gada 28. novembrī nolēma pārdalīt vienu senatora vietu no Augstākās tiesas Civillietu departamenta uz Administratīvo lietu departamentu uz laiku no 2023. gada 1. janvāra līdz 2023. gada 30. jūnijam.

Papildu informācija

Saskaņā ar likumu “Par tiesu varu”, Augstākās tiesas tiesnesi vakances vai pagaidu prombūtnes laikā Tieslietu padome pēc Augstākās tiesas priekšsēdētāja priekšlikuma un pozitīva attiecīgā departamenta atzinuma saņemšanas var uz laiku – ne ilgāku par diviem gadiem – uzdot aizstāt apgabaltiesas tiesnesim.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 259 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties