21. Aprīlis 2023 10:42
Jaunumi
Martā "Latvijas Vēstnesī" – 3,4 miljoni skatījumu

Gandrīz 30% no visiem jeb katrs trešais Latvijas interneta lietotājs martā ir izmantojis oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" platformas vietnes – likumi.lv, lvportals.lv un juristavards.lv. Iedzīvotāji plaši izmanto tiesību aktus un to skaidrojumus, par ko liecina fakts, ka martā tiesību aktu vietne likumi.lv ir 13 vietā, taču lvportals.lv – 15 vietā starp Latvijas vietnēm auditorijas lieluma ziņā.

Kopumā "Latvijas Vēstneša" platformu izmantojuši 474 624 reālo lietotāju Latvijā, kas ir 29,54% no visiem interneta lietotājiem vecumā no 7 līdz 74 gadiem, liecina starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma "Gemius" dati. Iedzīvotāji platformu apmeklējuši 1,8 miljons reižu un saturu atvēruši 3,4 miljons reižu (reģistrēto skatījumu skaits).

"Latvijas Vēstneša" platformu veido četras vietnes – vestnesis.lv, lvportals.lv, likumi.lv, juristavards.lv un žurnāls "Jurista Vārds". Pētījumā "Gemius Audience" piedalās trīs vietnes. Savukārt vestnesis.lv, kurā iedzīvotājiem pieejams oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis", pētījumā nav pieteikts informācijas drošības apsvērumu dēļ, tādēļ dati par to nav arī kopējā platformas reālo lietotāju skaitā.

Vietne juristavards.lv, kas ir žurnāla "Jurista Vārds" digitālā mājvieta, martā sasniedza 25 168 reālo lietotāju. Plašāk izmantotās sadaļas portālā ir "Žurnāls" (jaunākais numurs), "Arhīvs" datubāze ar visām publikācijām; žurnāla raksti — vairāk nekā 17 000) un "Bibliotēka" (vērtīgs bezmaksas resursu krājums).

Martā visvairāk skatītie likumi:

Vietne likumi.lv martā kopumā apmeklēta miljons reižu. To apmeklējuši 294 512 reālie lietotāji Latvijā. Vietnē likumi.lv, kas sabiedrību operatīvi nodrošina ar ikdienas tiesību aktu plūsmas sistematizāciju, martā pieci visvairāk skatītie jaunie tiesību akti ir:

Pieci martā visvairāk skatītie skaidrojumi

Iedzīvotāji vietni lvportals.lv kopumā apmeklējuši 586 338 reižu. Par 32 000 lietotājiem pieaudzis lvportals.lv apmeklējums martā – portālu apmeklējuši 289 000 reālie lietotāji no visām ierīcēm kopā. Martā lvportals.lv publicētas 1299 satura vienības, no tām 11 skaidrojumi un 250 e-konsultācijas. Kopumā to apmeklējuši 289 344 reālie lietotāji Latvijā. Visvairāk martā skatītie skaidrojumi ir:

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma — vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 269 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties