11. Jūlijs 2023 16:30
Jaunumi
Konkursā uz Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāra amatu otrajā kārtā sacentīsies septiņi pretendenti

Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāra amata pretendentu vērtēšanas komisija nolēmusi uz konkursa otro kārtu virzīt visus septiņus pretendentus, kas bija pieteikuši savu dalību atklātajā konkursā. Atlases pirmajā kārtā komisija vērtēja pretendentu iesniegtos dokumentus un atbilstību obligātajām prasībām.

Konkursa otrajā kārtā tās dalībnieki komisijai skaidros motivāciju ieņemt šo amatu, atbildēs uz komisijas jautājumiem un izklāstīs savu redzējumu par mākslīgā intelekta iespējamo ietekmi uz iestādes funkcijām turpmāko piecu gadu laikā.

Savukārt konkursa trešajā kārtā tiks pārbaudītas tādas pretendentu vadības kompetences kā komandas un pārmaiņu vadīšana, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, orientācija uz attīstību, attiecību veidošana un uzturēšana.

Konkursa noslēgumā visaugstāko novērtējumu guvušais pretendents tiks virzīts Ministru kabineta apstiprinājumam.

Pretendentu vērtēšanas komisiju vada Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Mihails Papsujevičs, tās sastāvā ir tieslietu ministres padomnieks Inguss Kalniņš, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Edmunds Valantis, Finanšu ministrijas Finanšu tirgus politikas departamenta direktora vietniece, Kredītiestāžu un maksājumu pakalpojumu politikas nodaļas vadītāja Dina Buse. Tāpat pretendentu vērtēšanā piesaistīti neatkarīgi novērotāji no Ārvalstu investoru padomes Latvijā un biedrības "Sabiedrība par atklātību – Delna".

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 273 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties