25. Septembris 2023 16:39
Jaunumi
Darbu pilnā sastāvā uzsāk iekšlietu ministra R.Kozlovska birojs

No 26.septembra darbu pilnā sastāvā uzsāk iekšlietu ministra Riharda Kozlovska birojs. To vadīs Beate Barkāne-Iļjenkova, kura sadarbībā ar padomnieci sabiedrisko attiecību jautājumos Elīnu Bīviņu nodrošinās operatīvu saziņu ar sabiedrību, tai skaitā medijiem, citām valsts un pašvaldības pārvaldes iestādēm, kā arī nevalstisko sektoru. Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāra funkcijas turpinās pildīt Igors Rajevs.

Rihards Kozlovskis: “Ministra birojs ir nokomplektēts atbilstoši manām prioritātēm iekšlietu jomā. Biroju, kā minēts iepriekš, pašlaik veidoju nelielu – stabilai sadarbībai ar Saeimu un saziņai ar sabiedrību un medijiem.”

“Efektīva krīžu vadība ir viens no būtiskiem uzdevumiem, kas jāsasniedz, lai rīcība krīzes situācijās būtu operatīva, mazinot politisku lēmumu nepieciešamību. Iepriekšējā iekšlietu ministra uzdevumā civilās aizsardzības darba grupu vadīja parlamentārais sekretārs Igors Rajevs, ministram par viņa paveikto un profesionālo piegājienu ir labas atsauksmes, tādēļ esmu gandarīts, ka Rajeva kungs ir piekritis šo darbu turpināt. Tas ļaus pie prioritāri risināma uzdevuma strādāt bez ieskriešanās laika, nodrošinās arī iepriekšējo darbu pārmantojamību. Rīkojums par Igora Rajeva apstiprināšanu Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāra amatā tiks izdots no rītdienas. Paredzu, ka līdz tam Rajeva kungs kļūs par neatkarīgo deputātu Saeimā”, uzsver iekšlietu ministrs.

Igors Rajevs, turpinot darbu parlamentārā sekretāra amatā, uzsver: “Esmu gandarīts, ka iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis novērtē pieredzi un iekšlietu nozarē ieguldīto darbu. Esmu gatavs turpināt iesākto, lai izveidotu Latvijā efektīvu krīžu pārvaldības sistēmu, tāpat intensīvi būs jāstrādā, lai Latvijas austrumu robežas nostiprināšana notiktu ieplānotajos termiņos.”

Igors Rajevs iekšlietu ministra uzdevumā turpinās vadīt Civilās aizsardzības darba grupu, pastiprināti strādājot ar robežas izbūves jautājumiem. Tāpat turpinās arī darbu Saeimā ar iekšlietu jautājumiem gan Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā, gan Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā. Saeimā darbu I. Rajevs turpinās veikt kā neatkarīgais deputāts.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 266 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties