21. Marts 2024 11:42
Jaunumi
Tieslietu padome uzklausīs Satversmes tiesas tiesneša amata kandidāti Veroniku Krūmiņu

Piektdien, 22. martā, notiks Tieslietu padomes sēde, kurā tiks uzklausīta Satversmes tiesas tiesneša amata kandidāte Veronika Krūmiņa.

Veronika Krūmiņa par tiesnesi strādā kopš 1999. gada, kad iecelta par Vidzemes priekšpilsētas tiesas tiesnesi. Savukārt no 2004. gada strādājusi par tiesnesi Administratīvajā apgabaltiesā, bet no 2005. gada par senatori Augstākajā tiesā Senātā. 2008. gadā Veronika Krūmiņa iecelta Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētājas amatā. Veronikai Krūmiņai ir ievērojama tiesneša darba pieredze, strādājot dažādās tiesu instancēs un ar dažāda veida lietām, kā arī līdz šim senatore aktīvi iesaistījusies jauno tiesnešu apmācībā un sabiedrības izglītošanā par tiesu varas jautājumiem.

Jau ziņots, ka Augstākās tiesas plēnums 2024. gada 29. februārī ar balsu vairākumu lēma par Satversmes tiesas tiesneša amata kandidāti virzīt Augstākās tiesas Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāju Veroniku Krūmiņu.

Pamatojoties uz Satversmes tiesas likumu, Tieslietu padomei jāsniedz viedoklis par Satversmes tiesas tiesneša kandidātu.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties