19. Jūnijs 2024 15:46
Jaunumi
Tieslietu padome pieņem vairākus ar tiesnešu karjeru saistītus lēmumus

Trešdien, 19. jūnijā, Tieslietu padome rakstveida procesā pieņēma vairākus ar tiesnešu karjeru saistītus lēmumus.

Tieslietu padome noteica, ka tiesnese Zane Actiņa, kura iecelta rajona (pilsētas) tiesas tiesneses amatā ar Latvijas Republikas Saeimas 2024. gada 2. maija lēmumu, amata pienākumus sāks pildīt Vidzemes rajona tiesā Madonā ar 2024. gada 3. septembri. Savukārt tiesnesis Matīss Vingris, kurš iecelts rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amatā ar Latvijas Republikas Saeimas 2024. gada 23. maija lēmumu, amata pienākumus sāks pildīt Rīgas pilsētas tiesā.

Tieslietu padome lēma tiesnesi Anitu Grīnbergu pārcelt no Vidzemes rajona tiesas Limbažos uz Vidzemes rajona tiesu Valmierā ar 2024. gada 8. jūliju. Savukārt tiesnesis Lauris Šņepsts tiek pārcelts no Vidzemes rajona tiesas Cēsīs uz Vidzemes rajona tiesu Valmierā ar 2024. gada 1. augustu.

Papildu informācija:

Pamatojoties uz Saeimas lēmumu par tiesneša iecelšanu rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amatā, Tieslietu padome nosaka konkrētu rajona (pilsētas) tiesu vai tās tiesu namu ar attiecīgu tiesneša amata pienākumu izpildes vietu tiesas darbības teritorijas ietvaros.

Saskaņā ar likumu „Par tiesu varu” Tieslietu padomes funkcijās ietilpst lemt par tiesneša pārcelšanu uz citu tiesneša amata pienākumu izpildes vietu tiesas darbības teritorijas ietvaros, ja tiesnesis devis savu piekrišanu.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 273 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties