17. Jūlijs 2012 /NR. 29 (728)
Viedoklis
Pieprasījuma un piedāvājuma likums
19

Nesen – neilgi pirms sākušies izlaidumi augstskolās un pieteikšanās studijām – “Jurista Vārdā” bija publicēta diskusija par augstākās izglītības kvalitāti tiesību zinātnēs, kā arī nepieciešamību pēc vienota valsts eksāmena pirms jurista kvalifikācijas iegūšanas. Arī es pats pirms pāris nedēļām, 2012. gada 29. jūnijā, absolvēju Latvijas Universitātes Juridisko fakultāti un līdz ar maģistra grādu tiesību zinātnēs ieguvu arī jurista kvalifikāciju, pirms tam kārtojot valsts eksāmenus, par kuru ieviešanas lietderību visās augstskolās arī tika spriests “Jurista Vārda” diskusijā.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
19 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
vai tiešām?
19. Jūlijs 2012 / 12:15
0
ATBILDĒT
Paldies par korekto diskusiju un jauko novēlējumu! Tur gan maza piebilde - nealkstu iekļūt juristu blicē, jo tā man ir kā trešā izglītība papildus divām citām. Vienkārši - savā pamatdarbā vieglāk strādāt, ja zini un saproti nedaudz vairāk.p.s. Un tieši tādēļ, ka man ir dipl. grāds, mg. grāds un vēl arī bac. es patiešām apzinos, ko iemāca augstajā skolā un ko iemācās cilvēks pats.
sponger
18. Jūlijs 2012 / 14:40
0
ATBILDĒT
Juristam mācīšanās ir process, kurš iesākas studiju laikos un nekad nebeidzas. Ja jurists neapgūst neko jaunu vai vienkārši nenostiprina zināšanas, tad cik ilgi vēl viņš būs jurists? Jebkuram ir jāmācās un jebkuram ir jāpilnveidojas.
hmmm
18. Jūlijs 2012 / 14:38
0
ATBILDĒT
nobeigumā - augsto skolu standarti un reitingi visu to arī izskaka.

lai Jums veicas ar pašmācību un pašiedvesmu, izkopt personību un kļūta par blici, kā arī noturēties tajā!veiksmi vēlot,hmmm
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 16
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties