9. Jūlijs 2013 /NR. 27/28 (778/779)
Numura tēma
Dalībnieku reģistra nodalījums, tā noformēšana un iesniegšana Uzņēmumu reģistrā
4
Mg.iur.
Indra Aužele
Uzņēmumu reģistra Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece 

Līdz ar grozījumiem Komerclikumā, kas stājās spēkā 2013. gada 1. jūlijā, būtiski tiek mainīta izpratne par dalībnieku reģistru, tā noformēšanu, parakstīšanu un iesniegšanu Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Magone
15. Jūlijs 2013 / 14:51
0
ATBILDĒT
Nu šo (Komerclikuma 9.panta pirmā daļa) jau gan vajadzēja rakstā pieminēt, citādi nezinātājs domās, ka vienmēr jāiet pie notāra: \"Ja likumā noteikts, ka personas paraksts uz dokumenta (pieteikuma, pieteikumam pievienojama vai cita dokumenta) apliecināms notariāli, šī prasība ir izpildīta, ja parakstu apliecinājis zvērināts notārs, komercreģistra iestādes amatpersona vai, ja dokuments sastādīts elektroniskā formā, tas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu.\"
Anonīms lietotājs
9. Jūlijs 2013 / 13:53
0
ATBILDĒT
Būtu labi, ja reģistrs kaut vai savā paraugā būtu izmantojis MK noteikumos par dokumentu noformēšanas kārtību noteikto. Privātpersonām mēdz pārmest, bet paši neievēro
Arta
9. Jūlijs 2013 / 11:31
0
ATBILDĒT
Mani vairāk interesē, kā UR reaģētu, ja kāds (atsavinātājs, piemēram), savu parakstu apliecinātu notariāli, bet pārējie - ar elektronisko parakstu. Vai tas varētu būt iespējams? (Īpaši, piem., ja ieguvējs vai atsavinātājs atrodas ārvalstīs...)

Vai nodalījumam ir jābūt 1 dokumentam, vai ir iespējams, ka katrs paraksta savu eksemplāru, kas kopā veido nodalījumu (līdzīgi kā var parakstīt katrs savu nostiprinājuma lūgumu zemesgrāmatai, parakstu apliecinot katrs pie sava notāra kaut katrā Latvijas malā)
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 1
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL PAR ŠO TĒMU
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties