15. Augusts 2017 /NR. 34 (988)
Informācija
Par INSOL Europe Austrumeiropas valstu komitejas konferenci Budapeštā
Dr. iur.
Veronika Sajadova
AS "Swedbank" Juridiskās pārvaldes tiesību politikas jomas atbildīgā juriste, SCIEX stipendiāte, Eiropas Banku federācijas Juridiskās komitejas Maksātnespējas un restrukturizācijas tiesību darba grupas dalībniece, INSOL Europe Eiropas Maksātnespējas regulas Tieslietu reģistra nacionālā korespondente 

Šī gada 12. maijā Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā norisinājās starptautiskās organizācijas INSOL Europe gadskārtējā Austrumeiropas valstu komitejas konference, kas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu. INSOL Europe ir dibināta 1981. gadā un pašlaik apvieno 1200 profesionāļus maksātnespējas un restrukturizācijas jautājumos, tostarp administratorus, tiesnešus, juristus, grāmatvežus, kreditorus, apdrošinātājus, kā arī akadēmiskās vides un uzraudzības iestāžu pārstāvjus. INSOL Europe cieši sadarbojas ar INSOL International, kas savukārt apvieno vairāk nekā 10 000 pārstāvju no visas pasaules.

Šī, nu jau 13. konference bija veltīta uzņēmumu "bez mantas"1 likvidācijai Viduseiropas valstīs. Ievērojot tradīcijas, konferenci ar uzrunu atklāja INSOL Europe prezidents Stefans Kohs (Steffen Koch, Hww Hermann Wienberg Wilhelm, Vācija). Viņš apstiprināja konferences absolūto panākumu, kas tika sasniegts, piedaloties gandrīz 300 dalībniekiem no 16 valstīm. Īpašu vērību konferencei pievērsa vietējie maksātnespējas procesa administratori: aptuveni 30 % no vairāk nekā 600 Ungārijas administratoriem izmantoja iespēju pievienoties INSOL Europe saimei.

Konferenci ar īsu uzrunu atklāja Austrumeiropas valstu komitejas līdzpriekšsēdētājs Radū Lotrāns (Radu Lotrean, CITR, Rumānija), kurš pateicās arī konferences organizēšanā iesaistītajam tehniskajam personālam. Tāpat dalībniekus uzrunāja Ungārijas Maksātnespējas procesa administratoru asociācijas bijušais vadītājs Ferencs Šamoģi (Ferenc Samogyi).

Ar vienu no galvenajiem priekšlasījumiem konferences atklāšanā piedalījās Jelašičs Radovāns (Jelasity Radovan, Erste Bank, Ungārija).

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties