2. Novembris 2021 /NR. 44 (1206)
Intervija
Tiesneša amata kandidātu atlases process: būtiskais, kas nepieciešams pretendentiem un kandidātiem
Augstākās tiesas senatore Dzintra Balta un Administratīvās rajona tiesas priekšsēdētāja Ilze Freimane intervijā žurnālam “Jurista Vārds”
Viktorija Soņeca
Žurnāla “Jurista Vārds” tieslietu redaktore 

Šobrīd ir izsludināts konkurss uz rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amata vietām vispārējās jurisdikcijas tiesās, kā arī pavisam nesen – pirms divām dienām – noslēdzās konkurss uz rajona (pilsētas) tiesas tiesneša amata vietu Ekonomisko lietu tiesā. Kārtību, kādā šobrīd notiek rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata kandidātu atlase, apstiprināja Tieslietu padome 2021. gada 14. aprīlī.1 Tādēļ, lai noskaidrotu detalizētāk, kā norit tiesneša amata kandidātu atlase, "Jurista Vārds" devās uz sarunu ar Augstākās tiesas senatori un Tieslietu padomes priekšsēdētāja vietnieci Dzintru Baltu, kā arī Administratīvās rajona tiesas priekšsēdētāju Ilzi Freimani, kas līdz 2018. gadam bija ievēlēta Tieslietu padomē, bet šobrīd ir Tiesnešu disciplinārkolēģijas locekle, kā arī kopīgi ar Dz. Baltu darbojas Tieslietu padomes izveidotajā rajona (pilsētas) tiesas un apgabaltiesas tiesneša amata kandidātu atlases komisijā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties