16. Janvāris 2014 12:54
Jaunumi
Konferences „Profesors Kārlis Dišlers un Latvijas valsts” videoieraksta 1. daļa

Šī gada pirmajā nedēļas nogalē, 4.janvārī, pārpildītajā Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Dišlera auditorijā aizritēja konference, kas tika veltīta profesora Kārļa Dišlera personībai un ieguldījumam Latvijas tiesību zinātnē. Šī materiāla ietvaros piedāvājam konferences „Profesors Kārlis Dišlers un Latvijas valsts” videoieraksta 1.daļu, kam sekos arī 2.daļa.

Pasākumu rīkoja tieši pirms gada, 2013.gada 4.janvārī, izveidotais nodibinājums "Profesora Kārļa Dišlera fonds", kura mērķi ir iemūžināt šī Latvijas valtstiesību ievērojamā zinātnieka piemiņu, kā arī attīstīt nacionālo valststiesību zinātni un nostiprināt tiesiskas valsts vērtības Latvijas sabiedrībā.

Šajā konferencē, kas bija pirmais plašākais fonda rīkotais pasākums, tika sniegts ieskats K. Dišlera dzīves gājumā, kā arī analizēti viņa filozofiskie uzskati, akadēmiskais devums, ieguldījums nacionālo valststiesību veidošanā, starptautisko tiesību izpratnē Latvijā u.c.

Plašāk par minēto pasākumu vēstīts žurnāla „Jurista Vārds” 2014. gada 14. janvāra numurā.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 253 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties