11. Jūnijs 2014 14:00
Jaunumi
Seminārs „LGBT ģimeņu tiesiskā aizsardzība un tās attīstība Eiropā”

Ceturtdien, 19. jūnijā, plkst. 10.30 notiks seminārs "LGBT ģimeņu tiesiskā aizsardzība un tās attīstība Eiropā".

Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar aktuālajām tendencēm attiecībā uz lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu veidoto ģimeņu tiesisko aizsardzību Eiropas Savienības un Eiropas Padomes dalībvalstīs, tostarp, ar Eiropas Cilvēktiesību tiesas un Eiropas Savienības Tiesas judikatūras attīstību šajā jomā, kā arī ar problēmām, ar kādām saskaras LGBT ģimenes, izmantojot tiesības brīvi pārvietoties un uzturēties dažādās Eiropas Savienības dalībvalstīs. Īpaši tiks pievērsta uzmanība situācijai Latvijā un veicamajām darbībām, lai to uzlabotu.

Semināru atklās Rīgas Juridiskās augstskolas prorektors, asociētais profesors Mārtiņš Mits (Dr. iur.), savukārt semināra tēmas detalizēti izklāstīs un analizēs juriste Evita Goša (LL.M.) un LU Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedrasasociētā profesore Kristīne Dupate (Dr. iur.).

Seminārā aicināti piedalīties praktizējoši juristi, kā arī visi interesenti. Semināru organizē lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienība „Mozaīka” sadarbībā ar Rīgas Juridisko augstskolu.

Lūdzam pieteikt savu dalīb useminārā līdz šī gada 17. jūnijam, nosūtot e-pastu uz adresi evitagosa@gmail.com vai zvanot pa tālruni 29221044.

Dalība seminārā ir bezmaksas.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 182 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
1
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties