14. Aprīlis 2015 10:00
Jaunumi
Eiropas Tiesu ekspertīžu iestāžu asociācijas darba grupas sanāksme Rīgā

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs šī gada 15.aprīlī atklās Valsts tiesu ekspertīžu biroja organizēto Eiropas Tiesu ekspertīžu iestāžu asociācijas (ENFSI) Dzīvnieku, augu un augsnes pēdu izpētes tiesu ekspertu darba grupas Ceturto sanāksmi.

Sanāksme notiks no 15. līdz 17.aprīlim Rīgā viesnīcas “Konventa sēta” konferenču zālē “Georgs”, pulcējot 35 tiesu ekspertus un speciālistus no 11 Eiropas valstīm, kā arī no Austrālijas un Krievijas.

Dzīvnieku, augu un augsnes pēdu izpētes tiesu ekspertu darba grupā darbojas eksperti, kas ikdienā veic visa veida dzīvnieku un augu bioloģisko pēdu, kā arī augsnes pēdu izpēti tiesu ekspertīzes vajadzībām. Tā dibināta 2010.gadā un ir jaunākā no ENFSI ekspertu darba grupām.

Lai saņemtu vairāk informācijas par sanāksmi, lūdzam kontaktēties ar Valsts tiesu ekspertīžu biroja Bioloģisko un ķīmisko ekspertīžu departamenta vecāko tiesu eksperti Māru Rēpeli, e-pasts: mara.repele@vteb.gov.lv, tālrunis 67517739.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 201 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties