15. Maijs 2020 16:14
Jaunumi
Bezmaksas mediāciju ģimenes strīdos var izmantot arī tiešsaistē

Sertificētu mediatoru padome piedāvā bezmaksas mediatoru konsultācijas ģimenes strīdos arī tiešsaistē, lai sniegtu atbalstu ģimenēm tādu strīdu un domstarpību risināšanā, kas skar bērnu intereses.

No 2020. gada 1. janvāra Tieslietu ministrija sadarbībā ar Sertificētu mediatoru padomi īsteno projektu “Bezmaksas mediācija ģimenes strīdos”, kura ietvaros ir iespējams saņemt sertificēta mediatora bezmaksas pakalpojumus dažāda veida ar bērnu interesēm saistītu ģimenes strīdu risināšanā. Projekta ietvaros bez maksas tiek nodrošinātas pirmās piecas mediācijas sesijas, katra 60 minūšu apmērā. 

Sertificētu mediatoru sarakstu, kuri strādā attālināti tiešsaistē un sniedz konsultācijas projekta ietvaros, kā arī vispārēju informāciju par bezmaksas mediācijas procesu ģimenes strīdos var atrast Sertificētu mediatoru padomes mājaslapā http://sertificetimediatori.lv.

Situācijā, kad rodas grūtības vienoties par mediatora izvēli vai ir kādi citi jautājumi par mediācijas pakalpojumu attālināti, aicinām sazināties ar Sertificētu mediatoru padomi pa konsultatīvo tālruni 28050777 darba dienās laikā no pulksten 9.00 līdz 19.00 vai rakstiet smp@mediacija.lv.

Šogad projekta ietvaros iespēju risināt domstarpības ar sertificēta mediatora palīdzību jau izmantojušas personas simts gadījumos.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 205 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties