1. Februāris 2021 08:22
Jaunumi
Advokātu birojs “Rasa, Ešenvalds un Radziņš” pievienojas LEXTAL Legal, kas kļūst par vienu no vadošajām advokātu biroju grupām Baltijā

Apvienojot trīs zvērinātu advokātu – Armanda Rasas, Jāņa Ešenvalda un Egīla Radziņa – pieredzi, 2020. gada decembrī tika izveidots zvērinātu advokātu birojs “Rasa, Ešenvalds un Radziņš”. Turpinot attīstību, 2021. gada februārī zvērinātu advokātu birojs “Rasa, Ešenvalds un Radziņš” pievienojas LEXTAL Legal advokātu biroju grupai, kļūstot par vienu no desmit lielākajiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem Baltijas reģionā ar apvienotu Baltijas komandu, kuras sastāvā ir vairāk nekā 60 profesionāļu.

Zvērināts advokāts Egīls Radziņš kopš 1993. gada ir plaši pazīstams tiesvedību eksperts ar ievērojamu pieredzi tiesvedībās gan Latvijas tiesās, gan Satversmes tiesā un Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Savukārt zvērinātu advokātu birojs “Rasa un Ešenvalds” tika izveidots 2010. gadā, un tas ir nodrošinājis juridisko palīdzību saviem klientiem plašā ar uzņēmējdarbību saistītu jautājumu lokā, sākot ar uzņēmumu dibināšanu līdz to veiksmīgai interešu pārstāvībai Eiropas Savienības Tiesā. Zvērinātu advokātu birojs “Rasa, Ešenvalds un Radziņš” piedāvā saviem klientiem juridisko palīdzību svarīgākajās komercdarbības un privātās dzīves jomās. Apvienotā biroja komandā ir seši advokāti, kā arī zinošs un atsaucīgs juridiskais un administratīvā atbalsta personāls.

LEXTAL Legal apvieno advokātu birojus LEXTAL (Igaunija), ILAW LEXTAL (Lietuva) un “Rasa, Ešenvalds un Radziņš” (Latvija) vienā lielā Baltijas mēroga juridiskā spēkā, kurā darbojas vairāk nekā 60 juristu komanda, aptverot visas trīs Baltijas valstis. LEXTAL Legal sniedz pilna servisa juridiskos pakalpojumus biznesiem un aktīvu īpašniekiem, kas ietver visaptverošu juridisko pakalpojumu jomu sarakstu, tās pārvaldot gan reģionālā, gan vietējā līmenī. LEXTAL Legal kalpos kā vienas pieturas aģentūra, kas nodrošinās juridiskos pakalpojumus uzņēmumiem un aktīvu īpašniekiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 

Darbību Latvijā vadīs un  pārraudzīs trīs zvērinātu advokātu biroja “Rasa, Ešenvalds un Radziņš” partneri. Latvijā komanda īpaši koncentrēsies uz korporatīvajām tiesībām, uzņēmumu apvienošanos, iegādi un restrukturizāciju, maksātnespējas procesiem, aktīvu atgūšanu, tiesvedībām un ar nekustamajiem īpašumiem saistītiem jautājumiem,

“Zvērinātu advokātu birojs “Rasa un Ešenvalds” savu desmit gadu pastāvēšanas laikā ir uzkrājis ievērojamu pieredzi un nemitīgi attīstījies savu kompetenču jomās, tā partneri vienmēr ir bijuši ieinteresēti attīstībā un izaugsmē. Zvērināta advokāta Egīla Radziņa birojs ir plaši pazīstams un augsti novērtēts Latvijā kā viens no tiesvedības jomas flagmaņiem. Apvienojot uzkrāto pieredzi un zināšanas ir ticis izveidots zvērinātu advokātu birojs “Rasa, Ešenvalds un Radziņš”, kura attīstība ir tikai ceļa sākumā. Nākamais solis ir vērsts uz spēcīgu reģionālo partneru piesaisti, ar kuriem mums ir kopīgs nākotnes redzējums un viedoklis par  profesionāli padarītu darbu.

Sadarbība ar LEXTAL Legal biroju grupu dod mums iespēju piedāvāt klientiem visaugstākās kvalitātes juridiskos pakalpojumus visā Baltijā, izmantojot spēcīgu un vienotu profesionāļu komandu. Sadarbība un integrācija starp trim Baltijas advokātu birojiem ietver mūsu kvalitātes standartu, pakalpojumu sniegšanas procesu, darba paņēmienu, zinātības, informācijas apmaiņas un citu juridiskās prakses aspektu saskaņošanu. Baltijas mēroga grupas vadību īsteno reģionālā valde, kuras sastāvā ir kopumā seši pārstāvji no visām trim valstīm, nodrošinot spēcīgu un nepārtrauktu sadarbību starp birojiem ”– stāsta Jānis Ešenvalds, viens no zvērinātu advokātu biroja “Rasa, Ešenvalds un Radziņš” dibinātājiem.

“Mēs cenšamies panākt precīzu klienta vajadzību izpratni un to izpildi, pievēršot uzmanību detaļām un apvienojot to ar pragmatisku pieeju katrā lietā, lai nodrošinātu tūlītēju un precīzu rīcību klienta mērķu sasniegšanai. Tie ir mūsu galvenie konkurētspējas dzinējspēki, kas kopā ar mūsu personīgo un individuālo attieksmi pret katra klienta lietu palīdz veidot ilgtermiņa un abpusēji izdevīgu sadarbību ar mūsu klientiem. Mūsu profesionāļu komandu novērtēs tie, kuri visefektīvākajā veidā meklē ātru risinājumu Baltijas mērogā un tajā pašā laikā augstu novērtē individuālu pieeju” – piebilst J. Ešenvalds.

LEXTAL Legal komandas locekļi jau sniedz Baltijas mēroga pakalpojumus tādiem pasaules mēroga uzņēmumiem kā, Alfa Laval, Delfi, TOTAL, Ryanair, Grohe u.c. 

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 231 iestādes
COVID-19: tiesiskie aspekti
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties