31. Marts 2021 11:29
Studenta Vārds
Notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Informācijas diena

9. aprīlī no plkst. 14.00 notiks Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Informācijas diena, kas tiks organizēta attālināti – skolēni un skolotāji ar RTA pārstāvjiem – lektoriem, studentiem un absolventiem – aicināti satikties Zoom platformā.

Tiešsaistes tikšanās laikā varēs uzzināt:

  • par daudzpusīgajām studiju iespējām RTA;
  • par valsts finansētajām budžeta vietām;
  • par uzņemšanas noteikumiem;
  • par aizraujošo studentu dzīvi.

RTA mācībspēki iepazīstinās ar studiju programmu piedāvājumu, bet studenti un absolventi dalīsies savā pieredzē – par studiju laiku un īstās profesijas izvēli.

Plkst.14.00 (RTA Izglītības, valodu un dizaina fakultāte) – RTA profesore Sanita Lazdiņa iepazīstinās ar skolotāja profesijas nozīmi un pastāstīs par valodu skolotāja lomu 21.gs., savukārt RTA absolvente un lektore Ilze Bodža ļaus ielūkoties aizraujošajā dizaina pasaulē, daloties savā pieredzē par izvēloto profesiju.

Plkst.15.00 (RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultāte) – RTA pārstāvji radošā veidā iepazīstinās ar aizraujošo ekonomikas pasauli, bet titula “RTA Roze 2020” ieguvēja Līna Šlapakova (akadēmiskā bakalaura studiju programma “Biznesa vadība”, 1.kurss) dalīsies savā studentes pieredzē un atklās formulu, kā būt radošam un mērķtiecīgam.

Plkst.16.00 (RTA Inženieru fakultāte) – RTA lektors Dainis Kļaviņš iepazīstinās ar lāzertehnoloģiju pasauli, savukārt absolvente Daina Mihailova ļaus ielūkoties būvniecības nozarē.

Virtuālajā Informācijas dienā piedalīsies arī RTA Studējošo padomes vadītājs Sandis Proms („Uzņēmējdarbība”, specializācija „Mārketinga sektora vadītājs”, 3.kurss), kurš ir aktīvs un iedvesmojošs jaunietis, 2018.gada Rozes svētkos ieguva titulu “RTA Bruņinieks”. Savukārt ar muzikālu sveicienu – dziesmu “Brīvs kā putns” attālināti visus sveiks RTA 1.kursa studente Astra Smirnova.

Lai piedalītos RTA Informācijas dienā, līdz 6.aprīļa plkst.12.00 iepriekš jāpiesakās, aizpildot anketu te: Pieteikums dalībai Informācijas dienā (pēc tam tiks izsūtīts links, lai varat pieslēgties Zoom platformā).

Ja anketu aizpilda skolotājs, piesakot klašu grupu, obligāti jānorāda, cik skolēnu piedalīsies un cikos plānojat pieslēgties (plkst.14.00, plkst.15.00 vai plkst. 16.00). Tāpat anketā ir iespējams ierakstīt jauniešus interesējošus jautājumus, kas saistīti ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju. Pasākuma laikā uz iesūtītajiem jautājumiem  sniegsim atbildes, bet oriģinālāko jautājumu autorus apbalvosim.

 

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
CITI STUDENTA VĀRDA JAUNUMI
VISS STUDENTA VĀRDS
AKTUĀLI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 268 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties