23. Novembris 2021 18:02
Jaunumi
E-lietas ieviešana prokuratūrā

Līdz šā gada 30. novembrim noslēgsies E-lietas programmas pirmās kārtas projekta “Prokuratūras informācijas sistēmas attīstība” ietvaros Latvijas Republikas prokuratūras īstenotā Prokuratūras informācijas sistēmas (ProIS) pilnveidojumu un dokumentu skenēšanas aplikācijas izstrāde un administratoru, lietotāju apmācības. Tuvojoties projekta noslēgumam, tiek veikti visi nepieciešamie darbi, lai pēc laikietilpīga un sarežģīta pasākumu kopuma programmas uzlabojumus un jaunās iespējas spētu novērtēt un ikdienā izmantot ikviens ProIS lietotājs.

2021. gada 16. novembrī notika pirmās apmācības, kurās piedalījās vairāk nekā 100 prokurori, kuri tika informēti par projektu un iepazīstināti ar izmaiņām ProIS, kas veiktas, lai nodrošinātu e-krimināllietas ieviešanu Latvijā. To, piedaloties programmas izstrādātāju komandai, detalizēti skaidroja un demonstrēja Ģenerālprokuratūras Darbības kontroles un starptautiskās sadarbības departamenta Prokuratūras funkciju īstenošanas koordinācijas nodaļas virsprokurors Alēns Mickevičs, Rīgas tiesas apgabala prokuratūras virsprokurora vietnieks Aleksandrs Voino un Nodokļu un muitas lietu prokuratūras prokurors Andris Aleksejevs. Nākamajās apmācībās, kas paredzētas novembra beigās, uzmanība vairāk tiks vērsta uz ProIS integrācijas iespējām ar citu sadarbības iestāžu programmām, tādējādi uzlabojot visu iesaistīto pušu ikdienas darba efektivitāti.

E-lietas programmas pirmās kārtas projektus īsteno Tiesu administrācija, Valsts probācijas dienests, Ieslodzījumu vietu pārvalde un Latvijas Republikas prokuratūra. Projekti tiek īstenoti no 2018. gada pirmā ceturkšņa un noslēgsies šā gada 30. novembrī.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 255 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties