2. Decembris 2021 14:59
Jaunumi
Modernizē trauksmes celšanas procesu

Lai trauksmes celšana būtu ne tikai droša, bet arī ērta un mūsdienīga, tīmekļvietnē trauksmescelejs.lv turpmāk ziņojumu var iesniegt elektroniski, izmantojot Latvija.lv autentifikācijas moduli.

Valsts kanceleja, īstenojot apņemšanos atvieglot trauksmes celšanas procesu, tīmekļvietnē trauksmescelejs.lv ir izveidojusi drošu autentifikācijas moduli, lai iedzīvotājiem nebūtu papildus jāsūta parakstīts ziņojums, kā tas bija līdz šim. Tas nozīmē, ka potenciālie trauksmes cēlēji savu identitāti apliecina uzreiz, iesniedzot ziņojumu, un vienlaikus tiek nodrošināta ērta iespējas sazināties ar valsti digitāli. Trauksmes cēlēja identitāte saglabājas aizsargāta, kā to nosaka gan spēkā esošais Trauksmes celšanas likums, gan arī jaunais likumprojekts, kas stiprinās trauksmes cēlēju aizsardzību.

Tāpat elektroniski ziņot par pārkāpumiem, kas novēroti darba vidē un varētu kaitēt sabiedrības interesēm, iedzīvotāji var valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv, lietojot pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Atgādinām, ka trauksmes celšana ir ziņošana darba devējam, kompetentajai institūcijai vai publiski par iespējamiem pārkāpumiem, kas novēroti, pildot darba pienākumus, un, kas varētu kaitēt sabiedrības interesēm.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 241 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties