16. Decembris 2021 16:32
Jaunumi
Eiropas patērētāji vienkopus varēs atrast izsmeļošu informāciju par savām patērētāju tiesībām

Sākot no šī gada 16. decembra Eiropas patērētāji varēs vienkopus atrast visas atbildes par savām patērētāju tiesībām jaunajā Eiropas patērētāju centru tīkla (ECC - Net) mājaslapā eccnet.eu. Šī jaunā mājaslapa izveidota, lai patērētāji tajā varētu viegli orientēties un atrast vienkāršu, skaidri saprotamu informāciju, kā arī atbildes uz visiem jautājumiem vai neskaidrībām, ar ko mūsdienās saskaras patērētāji visā Eiropā. Jaunās digitālās platformas priekšrocība ir draudzīgums un ērtums lietotājam, kā arī tā ir praktisks ceļvedis patērētāju tiesībās un to aizsardzībā visas ES ietvaros.

Eiropas Patērētāju centru tīkls (ECC-Net) patērētājiem piedāvā konsultācijas un padomus par patērētāju tiesībām, to aizsardzību, iepērkoties un ceļojot ES kā arī Eiropas Ekonomiskās zonas ietvaros. Mājas lapas izstrādes kolektīvs ir pielicis daudz pūļu gada garumā, lai mājaslapa patiešām kalpotu kā praktisks ceļvedis patērētājiem, kā īstenot savas patērētāja tiesības, kā arī kur vērsties, ja ir gadījušās problēmas, iepērkoties vai ceļojot kādā citā ES dalībvalstī.

ECC-Net tīkla dalībnieki katrā dalībvalstī, tostarp arī Latvijā (Eiropas Patērētāju informēšanas centrs), palīdzēs patērētājiem rast pozitīvu risinājumu ārpustiesas ceļā, sazinoties ar ārvalstu komersantu. Eiropas Patērētāju centri nodrošinās, ka patērētājs ir informēts par savām tiesībām un saņem ekspertu palīdzību savā valodā.

Eccnet.eu mājaslapā patērētāji atradīs visu ES dalībvalstu un Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstu Eiropas Patērētāju centru kontaktus, kur var vērsties, uzdot interesējošos jautājumus, saņemt konsultācijas vai iesniegt sūdzību par pārrobežu darījumiem un problēmām, kuras radušās saistībā ar tiem.

Mājaslapu gada garumā izstrādājusi starptautiska komanda no Nīderlandes, Īrijas, Zviedrijas, Itālijas, Kipras un Vācijas Eiropas Patērētāju centriem.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 263 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties