13. Maijs 2022 10:16
Jaunumi
Tieslietu padome uzklausīs ziņojumus par Tieslietu mācību centra izveides procesu un e-lietas ieviešanas gaitu

Pirmdien, 16. maijā, notiks Tieslietu padomes sēde, kurā Tieslietu ministrija informēs par Tieslietu mācību centra (TMC) izveides procesu, savukārt Tiesu administrācija par e-lietas ieviešanas gaitu. Tieslietu padome lems arī par Latvijas tiesnešu neklātienes konferences sasaukšanu.

Tieslietu padomes locekļi uzklausīs Tieslietu ministrijas informatīvo ziņojumu par TMC izveides virzību. Tieslietu padome 2021. gada 18. jūnijā atbalstīja Tieslietu ministrijas sagatavoto koncepciju, kas paredz tiesnešu un prokuroru kvalifikācijas celšanas sistēmas reformu un TMC izveidi, un aicināja Tieslietu ministriju ziņot par reformas virzību, kā arī par plānotajām TMC aktivitātēm.

Sēdē Tiesu administrācija ziņos par e-lietas ieviešanas gaitu. Tā kā e-lietas pilnīga ieviešana tiesās plānota līdz 2023. gada 1. decembrim, Tiesu administrācija regulāri informē Tieslietu padomi par paveiktiem un plānotiem pasākumiem e-lietas ieviešanai.

Šā gada ietvaros vairākiem tiesnešu pašpārvaldes institūciju locekļiem beidzas pilnvaru termiņš. Tāpēc Tieslietu padome lems arī par Latvijas tiesnešu neklātienes konferences sasaukšanu, lai ievēlētu tiesnešu pašpārvaldes institūcijā jaunus locekļus.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 252 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties