16. Maijs 2022 20:17
Jaunumi
Tiesu administrācijas pārstāvji piedalās Starptautiskā reģistra tiesību kongresā XXII IPRA CINDER Portugālē

No šā gada 15. maija līdz  18. maijam Portugālē norisinās Starptautiskā reģistra tiesību kongress XXII IPRA CINDER 2022, kurā piedalās arī Tiesu administrācijas pārstāvji.

Kongresā tiks analizētas divas galvenās tēmas: “Zemesgrāmata un globalizācija”, kur tiks skatīti tādi jautājumi kā tiesību instrumenti tiesību standartizācijai, unifikācijai un saskaņošanai, īpašu uzmanību pievēršot dažām Eiropas regulām, piemēram, datu aizsardzībai, mantošanai, laulības režīmiem, maksātnespējai un to ietekmei uz nekustamā īpašuma reģistrāciju. Tiesību zināšanu globalizācija, izmantojot starptautiskos sadarbības tīklus un platformas informācijas apmaiņai starp dažādām reģistru sistēmām.

Otra tēma - “Ilgtspējīga attīstība – nekustamā īpašuma reģistrācijas loma 21. gadsimta izaicinājumos. Ekonomiskās un sociālās sekas”. Debatēs Starptautiskajā reģistrācijas tiesību kongresā ietvers tādus jautājumus kā īpašuma ģeogrāfiskā identifikācija, reģistru sadarbību noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas apkarošanā un patieso īpašnieku publicitātē kā arī tehnoloģiskā revolūcija, personas datu elektroniskā apstrāde un tās aizsardzība.

Par praksi Eiropas Savienībā un ārpus tās ar prezentācijām uzstāsies Portugāles, Spānijas, Itālijas, Igaunijas, Nīderlandes, Beļģijas, Austrijas, Vācijas, Īrijas un Latīņamerikas valstu pārstāvji.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 256 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties