17. Janvāris 2024 10:40
Jaunumi
"Latvijas Vēstnesī" publicēta informācija par Stambulas konvencijas spēkā stāšanos datumu

Šodien, 17. janvārī, oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" (vestnesis.lv) ir publicēta Ārlietu ministrijas informācija, kas paredz, ka 2024. gada 1. maijā stāsies spēkā Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu. Oficiālā publikācija pieejama "Latvijas Vēstneša" laidienā Nr.12.

Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu ir parakstīta 2011. gada 11. maijā Stambulā, ratificēta Saeimā 2023. gada 30. novembrī, publicēta oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" Nr. 241 2023. gada 13. Decembrī.

Ārlietu ministrija informē par starptautisko līgumu spēkā stāšanos, to darbības pagarināšanu, apturēšanu un izbeigšanu un Latvijas Republikas izteiktajām atrunām un deklarācijām attiecībā uz starptautiskajiem līgumiem, šo informāciju publicējot oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", paredz likuma "Par Latvijas Republikas starptautiskajiem līgumiem" 15. pants: https://likumi.lv/ta/id/57840#p15

"Latvijas Vēstnesis" ir valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma (vestnesis.lv, likumi.lv, lvportals.lv, žurnāls "Jurista Vārds" / juristavards.lv).

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties