9. Maijs 2024 10:15
Jaunumi
Jaunie juristi un EST tiesneši diskutēs par Eiropas tiesību nākotni

Eiropas dienā, 9. maijā, "Jurista Vārds" aicina uz Eiropas Savienības Tiesas tiesnešu un jauno juristu diskusiju, ar ko tiks atklāts grāmatžurnāls "Latvijas pirmie 20 gadi Eiropas tiesību telpā". Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, plkst. 15:00.

Šajā pasākumā par Eiropas Savienības tiesību nākotni diskutēs esošie un bijušie Latvijas tiesneši Eiropas Savienības Tiesā: Ingrīda Labucka, Ineta Ziemele, Inga Reine un Pēteris Zilgalvis, kā arī četru Latvijas augstskolu jurisprudences studenti. Sarunā aicināti piedalīties arī ES tiesību aktualitātēm veltītā grāmatžurnāla autori un citi šo tiesību lietpratēji.

"Pirms 20 gadiem, 2004. gada 1. maijā, iestājāmies Eiropas kontinenta demokrātisko valstu politiskajā un ekonomiskajā aliansē – Eiropas Savienībā. Šobrīd, kad pasaulē atkal ir pretstāve starp demokrātiskām tiesiskām valstīm, no vienas puses, un autoritārām valstīm, kurās tiek noliegta likuma vara, no otras puses, ir īpaši svarīgi stiprināt Eiropas Savienību, tai skaitā vienoto tiesību telpu, kas ne vien veicina Latvijas ekonomisko uzplaukumu, bet arī garantē katra mūsu personisko brīvību un drošību," apmeklēt pasākumu aicina "Jurista Vārda" galvenā redaktore Dina Gailīte.

Grāmatžurnālu "Latvijas pirmie 20 gadi Eiropas tiesību telpā" atvēršanas pasākumā saņems ikviens apmeklētājs. Izdevums noderēs gan tiem Latvijas juristiem, kas ikdienā strādā ar ES tiesību jautājumiem, gan tiesību politikas veidotājiem, kā arī tiesību zinātniekiem un studentiem.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties