8. Janvāris 2013 /NR. 1 (752)
Tiesību politika
Vai smēķētāju privātās dzīves aizskārums
15

Ceturtdien, 3. janvārī, Ministru kabineta sēdē atbalstīts likumprojekts, kas paredz grozījumus likumā "Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu"", ieviešot vēl stingrākus ierobežojumus vietām, kur aizliegts smēķēt, tostarp sava mājokļa balkonos un lodžijās. Pēc šādas informācijas publiskas izskanēšanas internetā uzvirmoja spraigas diskusijas, vai un cik lielā mērā likumdevējs pat ar cēlu nolūku un leģitīmu mērķi drīkst ierobežot smēķētāju privāto dzīvi un tiesības savā īpašumā darīt, ko vēlas.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
15 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Magone
10. Janvāris 2013 / 10:25
0
ATBILDĒT
Tur jau tā lieta, ka es atšķirīgos cilvēkus nenosodu, lai viņi dzīvo savu dzīvi kā vēlas. Es izvēlos kontaktēties un savu dzīvi saistīt ar tādiem, kas man līdzīgāki. Un esmu laimīga. Manu laimi ierobežo tas, ka dažkārt smēķētāji traucē man baudīt dzīvi. Tas man nav pieņemami. Es viņu dzīvē nejaucos, tad kādēļ viņi manā dzīvē jaucas.

Par Grūtupa kungu jau agrāk komentāros izteicos. Viss saskan:)
Baraks Osama
9. Janvāris 2013 / 18:28
0
ATBILDĒT
1) Demokrātiskā sabiedrībā jebkurš drīkst izteikt savu viedokli par jebkuru lietu vai nodarbošanos. Vieniem bezjēdzīgi un absurdi liekas, ka valsts apmaksā dažiem cilvēkiem gumijas ripas dzenāšanu pa ledu. Citi ir pārliecināti, ka tikai trakie neredz, ka Bībelē sarakstītas vienas vienīgas muļķības no viena vāka līdz otram. Trešie domā, ka smēķētāji ir vāja rakstura cilvēki, kuriem nerūp sava veselība un apkārtējo ērtības. Tā domāt ir viņu tiesības, un uz citu viedokļiem nevajag reaģēt saasināti un pāriet pretuzbrukumā.2) Kļūdas, protams, pieļauj arī gudri cilvēki, bet tie paši tās cenšas labot. Lielais smēķētāju skaits neliecina, ka viņi to uztvertu kā kļūdu :)
Čaiņiks
9. Janvāris 2013 / 16:23
0
ATBILDĒT
Tātad jūs ne smēķējat, ne lietojat alkoholu, ne arī lietojat kādus veselībai kaitīgas vielas saturošuss pārtikas produktus? Tad varu jūs vienīgi apskaust. :)Vispārīgi runājot - arī gudri cilvēki var rīkoties iracionāli un pieļaut kļūdas. Savukārt nodarbošanās ar paštaisnu citu nosodīšanu gan gudriem cilvēkiem nemēdz būt raksturīga.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 12
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties