24. Janvāris 2017 /NR. 4 (958)
Juridiskā literatūra
Atziņas par ECT ietekmi uz demokratizāciju Austrumeiropā

2016. gadā Kembridžas Universitātes izdevniecība (Cambridge University Press) izdevusi grāmatu The Impact of the ECHR on Democratic Change in Central and Eastern Europe. Judicial Perspectives (Eiropas Cilvēktiesību tiesas ietekme uz demokrātiskajām pārmaiņām Centrāleiropā un Austrumeiropā. Tiesu perspektīvas). Grāmatu ir sarakstījis autoru kolektīvs, Eiropas Cilvēktiesību tiesas (ECT) tiesneses Jūlijas Motokas (Iulia Motoc) un Satversmes tiesas tiesneses Inetas Ziemeles zinātniskajā redakcijā.

Grāmata ir unikāla un šobrīd vienīgā šāda veida grāmata pasaulē. Grāmata pirmo reizi, kopš Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijai (Konvencija) 90. gados pievienojās Austrumeiropas valstis, aptver pētījumu, kurš analizē, kā Konvencija un ECT spriedumi ir palīdzējuši Austrumeiropas demokrātiskajam procesam. Grāmata aptver analīzi par visām jaunajām dalībvalstīm, izņemot Bulgāriju, Moldovu un Gruziju. Grāmata ir sadalīta nodaļās pēc valstīm, un katru nodaļu ir rakstījis attiecīgās valsts autors.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties