17. Jūlijs 2020 10:52
Jaunumi
Ar ģenerālprokuroru vienojas par sadarbību tiesiskuma stiprināšanā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ceturtdien, 16. jūlijā, iepazīšanās tikšanās laikā ar jauno ģenerālprokuroru Juri Stukānu pārrunāja tiesu sistēmai aktuālos jautājumus un ģenerālprokurora prioritātes, stājoties amatā. Sarunas gaitā Ministru prezidents apliecināja, ka valdība sadarbosies ar ģenerālprokuroru, lai stiprinātu tiesiskumu valstī.

“Ar ģenerālprokuroru pārrunājām tiesu sistēmu kopumā, sākot no izmeklēšanas un beidzot ar iznākumu pēc lietas iztiesāšanas, un kas būtu darāms, lai to paātrinātu. Sarunā apliecināju valdības gatavību sadarboties, un gadījumā, ja ģenerālprokurors redzēs, ka ir nepieciešami uzlabojumi tiesiskuma stiprināšanai un valdība var iesaistīties, es iesaistīšos, lai atbalstītu ģenerālprokuroru. Esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbība būs laba un rezultatīva,” pauda K. Kariņš, piebilstot, ka kopumā ir gandarīts, ka pēdējā gada laikā virknē nozīmīgu valsts amatu – Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāja, Latvijas Bankas prezidenta, Augstākās tiesas priekšsēdētāja un ģenerālprokurora amatos -  ir stājušies augsti kvalificēti profesionāļi, kas ir motivēti un ar redzējumu par nepieciešamiem uzlabojumiem savā darbības jomā.

Ģenerālprokurors Juris Stukāns pēc tikšanās pauda gandarījumu par valdības vadītāja pausto atbalstu un izpratni tiesiskuma stiprināšanas jomā, jo tā būs nepieciešama, īstenojot iecerētās reformas.

 

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 254 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties