11. Septembris 2020 10:04
Jaunumi
Vidusskolēni aicināti pieteikties dalībai Jauno juristu universitātē

Latvijas Universitātes (LU) Juridiskā fakultāte izsludinājusi pieteikšanos dalībai Jauno juristu universitātē (JJU). Ikvienam vidusskolas skolēnam, kuram interesē jurisprudence un kurš nākotnē vēlas studēt tiesību zinātni, dalība Jauno juristu universitātē ir lielisks atspēriena punkts un arī iespēja iegūt budžeta vietu studijām LU Juridiskajā fakultātē.

Jauno juristu universitāte notiks jau sesto reizi, kas dod iespēju vidusskolēniem LU Juridiskās fakultātes mācībspēku vadībā gūt priekšstatu par jurista darbu un tā nozīmi sabiedrībā, Latvijas tiesību sistēmu un valsts iekārtu, tiesību zinātni un tās apakšnozarēm. Nodarbības notiks no oktobra līdz februārim un tās plānotas reizi mēnesi, sestdienās, lai netraucētu veiksmīgas mācības vidusskolas finiša taisnē. Šogad nodarbības notiks attālināti. Katru tematu ievadīs teorētiska lekcija, kurā iegūtās zināšanas skolēni papildinās un nostiprinās arī praktiski, risinot juridiskas problēmsituācijas (kāzusus) un inscenējot tiesas procesu.

Pēdējā nodarbībā skolēniem jākārto noslēguma pārbaudījums, kurā ietverti jautājumi par JJU laikā apgūtajiem tematiem. Trīs augstāko rezultātu ieguvēji garantēs sev valsts budžeta finansētu studiju vietu LU Juridiskās fakultātes bakalaura studiju programmas "Tiesību zinātne" 1. kursā. Savukārt tie, kuri gala pārbaudījumā būs ieguvuši 70 procentus no vērtējuma, saņems 50 papildus punktus uzņemšanā LU Juridiskās fakultātes bakalaura studiju programmā.

Lai pieteiktos Jauno juristu universitātē, līdz 21. septembrim jāaizpilda pieteikuma anketa, kas pieejama mājaslapā www.jaunojuristuuniversitate.lu.lv. Dalība Jauno juristu universitātē ir bez maksas.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 206 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties