12. Maijs 2021 09:18
Jaunumi / COVID-19
Tieslietu ministrija organizē tieslietu resora kolektīvo vakcināciju pret Covid-19

Šodien, 12. maijā, Tieslietu ministrija uzsāk tieslietu resora kolektīvo vakcināciju pret Covid-19. Trīs dienu periodā, no 12. līdz 14. maijam, plānots, ka vakcīnu saņems aptuveni 1000 strādājošo no visa tieslietu resora kolektīva – Tieslietu ministrijas; Ieslodzījuma vietu pārvaldes; Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra; Patentu valdes; Maksātnespējas kontroles dienesta; Valsts probācijas dienesta; Valsts zemes dienesta; Valsts valodas centra; Valsts tiesu ekspertīžu biroja; Tiesu administrācijas; Juridiskās palīdzības administrācijas; Uzturlīdzekļu garantijas fonda administrācijas; VSIA Latvijas Vēstneša; SIA Tiesu namu aģentūras; Satversmes tiesas; brīvo juridisko profesiju pārstāvji (zvērināti notāri un to biroju darbinieki, zvērināti advokāti un to biroju darbinieki, zvērināti tiesu izpildītāji un to biroju darbinieki); Rīgas apgabaltiesas, kā arī ēkas kompleksā esošo iestāžu – Valsts kancelejas; Pārresoru koordinācijas centra; Ministru prezidenta biroja darbinieki.

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs R. Kronbergs: Lai arī valsts pārvalde iespēju robežās šobrīd strādā attālināti un tādejādi inficēšanās riski ir minimalizēti, tomēr ir jāatceras, ka tieslietu nozarē ir daudz darbinieku, kuriem attālinātais darbs vispār nav iespējams, vai ir iespējamas tikai daļēji, turklāt ikviens no mums saskaras ar Covid-19 inficēšanās risku gan ģimenes lokā vai sabiedriskās vietās. Savukārt iedzīvotājiem ir svarīgi saņemt tieslietu nozares pakalpojumus likumā noteiktajos termiņos vai tagad, Covid-19 apstākļos, tik īsos termiņos, cik vien iespējams. Tieši tāpēc Tieslietu ministrija uzskata par nepieciešamību izdarīt visu, lai tieslietu resora darbiniekiem gan atgādinātu par vakcinācijas nozīmīgumu, gan arī nodrošinātu reālas iespējas vakcīnu saņemt darbiniekiem izdevīgā laika periodā. Kolektīvās vakcinēšanās priekšrocības ir iespēja precīzāk un atbildīgāk koordinēt vakcinācijas norises gaitu – mēs jebkurā brīdī esam gatavi atrast jaunu laiku darbiniekam šo trīs dienu vietā, ja tas paziņo mums, ka tomēr netiek, un uzrunāt citu, kas nāks viņam rezervētajā laikā. Mēs esam veltījuši papildu cilvēkresursus, lai nodrošinātu iepriekšēju pieteikšanos, koordinējot vakcinēšanas norisi turpmāko dienu laikā. Uzskatām, ka ikvienam ir jāiegulda un jāmobilizē savi resursi, lai kāpinātu vakcinācijas tempu Latvijā un sekmētu pēc iespējas ātrāku atgriešanos normālā  ikdienas dzīvē bez Covid-19 ierobežojumiem.”

Vakcināciju nodrošina ārstniecības iestāde Veselības centru apvienība “Dzelzceļa”. Vakcinācija noritēs Tieslietu ministrijas Sarkanajā zālē, stingri ievērojot visas epidemioloģiskās drošības prasības.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
COVID-19
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 230 iestādes
COVID-19: tiesiskie aspekti
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties