13. Maijs 2020 12:42
Jaunumi
Bezmaksas attālinātas juristu konsultācijas
1

Lai veicinātu ikviena iedzīvotāja informētību par savām tiesībām un tiesisko interešu aizsardzību ārkārtējās situācijas apstākļos, kā arī nodrošinātu juridisku atbalstu strīdu risināšanā un iespējamo seku novēršanā, šā gada maijā, sākot ar 18. maiju līdz 29. maijam, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00 ikvienam būs iespēja saņemt bezmaksas attālinātas juridiskās konsultācijas no augsti kvalificētiem juristiem.

Konsultēties ar juristiem varēs par šādām tēmām: ģimenes tiesības, aizsardzība no vardarbības, cietušo tiesības, darba tiesības, saistību izpilde, zaudējumu piedziņa, maksātnespējas process u.c.

Lai saņemtu konsultāciju norādītajā laikā, jāzvana uz bezmaksas informatīvo tālruni 116006 vai jāraksta, izmantojot tiešsaistes konsultāciju rīku, interneta vietnē www.cietusajiem.lv.

Svarīgi!

Pirms konsultācijas noformulēt savu jautājumu.

Vēlams atrasties telpās un nodrošināties ar iespēju pierakstīt Jums svarīgo informāciju.

Attālinātās juristu konsultācijas Juridiskās palīdzības administrācija organizē, piesaistot juridiskās palīdzības sniedzējus, ar kuriem ir noslēgts juridiskās palīdzības līgums, un izmantojot bezmaksas informatīvo tālruņa 116006 tālruņa infrastruktūru (telefonlīnija un interaktīva komunikācijas platforma), kas izveidota cietušo personu informatīvajam atbalstam un darbojas atbilstoši noslēgtajam deleģēšanas līgumam starp Juridiskās palīdzības administrāciju un biedrību “Skalbes”.

 
 
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
edgars
15. Maijs 2021 / 07:28
0
ATBILDĒT
sveiki.sanaca neliela kibele ar depo apsardzes darbinieku mes ar sievu gajam iepirkties izmantojot vienus iepirkuma ratus.sieva atrodas pedeja grutniecibas menesi un vinai nav ieteicams lieki neko stumdit vai nesat.apsardzes darbinieks pateica rupja forma ka vinu tas neintrese un to kad lai sezot tad majas..sakiet ludzu vai saja gadijuma apsardzes darbinieka riciba bija pareiza?un vai essavai sievai nevaru but ka pavadonis??ka ari ko sajasituacija vardarit
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 273 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties