12. Jūnijs 2020 16:55
Studenta Vārds
Juridisko fakultāšu absolventiem diplomu saņemšanai šogad atšķirīga kārtība
Ieva Čīka, LETA

Koronavīruss Covid-19 un tā mazināšanai paredzētie ierobežojošie drošības noteikumi ir krasi mainījuši dažādu pasākumu norisi. Arī absolventu gaidītākais notikums – izlaidums – šogad norisināsies citādi, nekā tradicionāli ierasts. Latvijas augstskolu juridiskās fakultātes meklē dažādas alternatīvas, lai absolventiem agrāk vai vēlāk būtu iespēja diplomu saņemt klātienē un nedaudz svinīgākā gaisotnē.

Katras augstskolas tiesību zinātņu studiju programmu absolventi diplomus saņems atbilstoši izglītības iestāžu noteiktajai kārtībai, kas tām atšķiras. Citiem būs iespēja izglītību apliecinošo dokumentu saņemt klātienes svinīgajā pasākumā, citi diplomus saņems, ierodoties augstskolā, bet vēl daļa diplomus varēs saņemt arī elektroniski.

Piemēram, Rīgas Stradiņa universitāte informē, ka Juridiskās fakultātes izlaidums šogad norisināsies 1. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 Dzirciema ielā 16. Rūpējoties par absolventu un darbinieku veselību, izlaidums norisināsies klātienē, Rīgas Stradiņa universitātes pagalmā, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības nosacījumus. Izlaidumā piedalīsies tikai absolventi un docētāji.

Savukārt Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte norāda, ka absolventiem diplomus būs iespēja saņemt, ierodoties pa vienam dekanātā. Par datumu, laiku un norisi precīza informācija tiks paziņota absolventiem personīgi, kā arī par svinīgā pasākuma norisi vēl tiks lemts.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija vēsta, ka akadēmiskā bakalaura studiju programmas “Tiesību zinātne” izlaidums šogad notiks 19. jūnijā plkst. 15.00. Izlaiduma svinīgais pasākums labvēlīgos laikapstākļos notiks akadēmijas pagalmā, lietus gadījumā – akadēmijas aktu zālē ar ierobežotu viesu skaitu.

Turpretim Biznesa augstskolas “Turība” informē, ka studiju programmas “Tiesību zinātne” klātienes izlaidumu svinīgās daļas norise ir pārcelta uz nenoteiktu laiku, taču studentiem, kuriem diplomi ir nepieciešami jau tagad, tos ir iespēja saņemt noteiktā laikā, kas izziņots augstskolas tīmekļa vietnē. Arī šajā gadījumā absolventi diplomus saņems, ievērojot visus drošības pasākumus.

Pēc Daugavpils Universitātes sniegtajām ziņām, arī tajā studiju programmas “Tiesību zinātne” izlaiduma svinīgais pasākums ir atcelts, taču absolventi diplomus varēs saņemt 25. jūnijā. Diplomu saņemšana akadēmiskā bakalaura studiju programmas “Tiesību zinātne” absolventiem būs iespējama plkst. 14.00, bet profesionālā maģistra studiju programmas absolventiem – plkst. 15.00.

 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
CITI STUDENTA VĀRDA JAUNUMI
VISS STUDENTA VĀRDS
AKTUĀLI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 272 iestādes
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties