23. Jūlijs 2020 16:21
Jaunumi
Ģenerālprokurors ar iekšlietu ministru pārrunā turpmāko sadarbību
Ģenerālprokurors Juris Stukāns ar iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu vienojās par turpmāko sadarbību
LRP

Šodien, 23. jūlijā, ģenerālprokurors Juris Stukāns tikās ar iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu. Iepazīšanās vizītē abas amatpersonas pārrunāja šī brīža aktualitātes abu iestāžu darbā un citus jautājumus, kas veicinātu pirmstiesas procesa kvalitātes celšanu.

Tikšanās laikā tika pārrunāti tādi jautājumi kā paātrināto procesu kriminālprocesā efektivizācija, kā arī tehnisko līdzekļu plašāka izmantošana procesuālo darbību veikšanā pirmstiesas procesā.

Abas puses vienojās par to, ka jāmeklē risinājumi tieši ilgstoši izmeklēšanā esošo kriminālprocesu perspektīvu izlemšanā. Tā kā prokuroru uzraudzībā ir daudz kriminālprocesu, kuros jau veiktas visas izmeklēšanas darbības, bet rezultāta nav, jāmeklē risinājumi šo procesu revīzijai.

Iekšlietu ministrs S.Ģirģens atzinīgi novērtēja ģenerālprokurora J.Stukāna plānotās reformas, proti, lielāku prokuroru iesaisti jau izmeklēšanas sākumposmā, kā arī specializētās nodokļu un muitas lietu prokuratūras izveidi un izvietošanu līdzās Valsts ieņēmumu dienestam.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 219 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties