28. Augusts 2018 12:00
Jaunumi
Izsludināta papildus pieteikšanās Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai "Valsts administrācija"

No 27. augusta izsludināta papildus pieteikšanās Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmai "Valsts administrācija", kas sniedz iespēju ierēdņiem un valsts pārvaldes sektorā strādājošiem organizēt mācību vizītes, pieredzes apmaiņas un sadarbības tīklu veidošanu, tādējādi stiprinot sadarbību starp Ziemeļvalstu un Baltijas valsts un pašvaldību iestādēm visos administratīvajos līmeņos: valsts, novada, reģionālā vai vietējā līmenī.

Šī gada martā tika izsludināta šī gada pirmā pieteikšanās mobilitātes programmai "Valsts administrācija”, kurā tika saņemti 53 pieteikumi, bet atbalstīti 49 pieteikumi. No Latvijas atbalstu saņēma 11 pieteikumu iesniedzēji - Vides un reģionālās attīstības ministrija, Cēsu novada un Baldones novada pašvaldības, Ieslodzījumu vietu pārvalde, koncertzāle "Lielais dzintars”, Rīgas domes Labklājības departaments, Zemgales apgabaltiesa, Valsts meža dienests, Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs, Tiesu administrācija, Latvijas Republikas Tiesībsargs.

Papildus pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 15.oktobris.

Vēlamies uzsvērt, ka uz mobilitātes atbalstu pretendēt var gan, lai dotos pieredzes apmaiņas vizītē uz Ziemeļvalstīm, gan arī - lai uzaicinātu savus Ziemeļvalstu un Baltijas valstu kolēģus uz darba semināru Latvijā. Tās varētu būt arī Ziemeļvalstu valsts vai pašvaldību speciālistu vizītes pie saviem sadarbības partneriem sadraudzības pašvaldībās vai valsts pārvaldes institūcijās.

Programmas ietvaros tiek apmaksāti 60 procenti no ceļa un uzturēšanās izdevumiem. Programma aptver Igauniju, Islandi, Lietuvu, Latviju, Norvēģiju, Zviedriju, Somiju, Dāniju, Ālandu salas, Fēru salas un Grenlandi. Viena no svarīgākajām prasībām, lai varētu saņemt mobilitātes programmas finansējumu, projektā jābūt iesaistītiem dalībniekiem no vismaz trīs minētajām valstīm.

Programmas mājaslapā www.nb8grants.org jūs atradīsiet visu nepieciešamo informāciju par programmu, kā arī varēsiet reģistrēt savu pieteikumu. Kontaktpersona Latvijā Daina Mežecka, e-pasts: daina@norden.lv / tālr. +371 29394399. Specifisku jautājumu gadījumos lūdzam sazinieties ar programmas koordinatoru Madi Kanarbiku, e-pasts: public.administration@norden.ee / tālr. +372 7 423 625. Saziņas valodas – angļu, zviedru vai igauņu.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 208 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties