Piektdien, 7. novembrī, Tieslietu padome uzklausīja kandidātus uz ģenerālprokurora amatu un pieņēma lēmumu virzīt Armīna Meistera kandidatūru iecelšanai šajā amatā.
Atkārtotā konkursā uz ģenerālprokurora amatu pieteicās četri ģenerālprokurora amata kandidāti:
Tieslietu padome, uzklausot visu kandidātu prezentācijas, kā arī novērtējot visu kandidātu darba pieredzi un izglītību, darba organizācijas un vadības prasmes, viedokli par prokuratūras turpmāko darbību un attīstību, stratēģiskiem mērķiem, prokuratūras starptautisko integrāciju un sadarbību, reputāciju, darbību zinātniskajā vai akadēmiskajā jomā, kā arī aktivitātes profesionālās kvalifikācijas celšanai, nolēma virzīt Armīna Meistera kandidatūru iecelšanai ģenerālprokurora amatā.
Tieslietu padomes un Augstākās tiesas priekšsēdētājs Aigars Strupišs uzsvēra, ka Tieslietu padome ir veikusi savu darbu, atlasot piemērotāko kandidātu, savukārt gala lēmums par ģenerālprokurora iecelšanu amatā ir jāpieņem Saeimai.
Eseja „Jurista Vārda” Domnīcā – brīvas formas, apjomā un tēmā neierobežotas pārdomas, kas vērstas tiesiskas domas un prakses attīstības virzienā.
Tā ir iespēja piedalīties juristavards.lv satura veidošanā, rosinot diskusiju par redzēto, dzirdēto vai domās apcerēto.